הדפסה על חולצות

פונגו - החנות להדפסה על חולצות  //  דיזנגוף 98, פינת אסתר המלכה, תל-אביב // 03-5273245 //   pongo@netvision.net.il

חולצות לחתונה
חולצות לחתונה 2
חולצות לחתונה 3
חולצות לחתונה חולצות מצחיקות חולצות בעיצוב אישי

חולצות לחתונה

חולצות לחתונה – ללא כפתורים

שאומרים היום חולצות לחתונה לא מתכוונים לאותן חולצות מכופתרות שמלוות את תחילתו של האירוע מתחת לז'קט והעניבה. חולצות לחתונה אלו אותן חולצות מדליקות עם מסר או תמונה שבחרו החתן והכלה בעיצוב אישי המיוחד רק להם.

חולצות לחתונה הן בעצם חולצות טי שרט הידועות והנושנות, לרוב החתן והכלה בוחרים בטי שרט בצבעים הקלאסיים שחור ולבן כאשר הרעיון הוא כפול, עוברים ללבוש נוח ופחות רשמי וגם מעבירים דרך חולצות מודפסות אלו מסרים משעשעים, ייחודים ובעיקר עם אפיון אישי של הזוג הטרי.

חולצות לחתונה בהפתעה

אפשר שהחתן והכלה ילכו יחדיו לבחור חולצות לחתונה אך מעניין ומיוחד יותר באם הם בוחרים להביא זה לזו חולצות לחתונה מבלי שמי מהם יודע מראש מה מודפס על החולצה. גורם ההפתעה יוצר תחושת צפייה והתרגשות לשני בני הזוג ואין דרך טובה מזו להוסיף לשמחת האירוע.

חולצות לחתונה בהפתעה לא רק לחתן ולכלה היום מצרפים לחגיגה את החברים. מדפיסים להם חולצות מיוחדות, ובעיקר מצחיקות. אין מי שלא אוהב הפתעות ובמיוחד כאשר זה חלק בלתי נפרד מהאירוע הכי משמח שיש.

חולצות לחתונה מעוצבות

טרנד חולצות לחתונה חייב להמציא את עצמו כל פעם מחדש. בתחילה היו חולצות לחתונה בעיקר שחורות או לבנות עם משפט מקורי שבחרו יחד בני הזוג. הטרנד היום הוא הדפסה על חולצות עם עיצובים מקוריים המוזמנים אישית לפי בחירה.

יחד עם חולצות לחתונה מעוצבות קמו גם מעצביי אופנה היוצרים חולצות שהן מעין יצירת אומנות. המעצב מתאים לזוג חולצות בעיצוב ייחודי ובלעדי. המעצב עשוי להיות זה שעיצב את כל החתונה והחולצות מהוות עוד פריט משלים למראה הכולל של האירוע.

חולצות לחתונה כמזכרת

זוגות רבים רוצים להשאיר לאורחיהם מזכרת מהחתונה שלהם.האופציות רבות כדוגמת מחזיק מפתחות עם חריטה מיוחדת או ספרון קטן ויש בני זוג הבוחרים להביא לאורחים כמזכרת חולצות מודפסות בעיצובים משעשעים במיוחד.

הדפסת חולצות לחתונה כמזכרת זהו רעיון מאוד מקורי ולו בגלל שאפשר להדפיס על החולצות את התאריך ולרשום "אתה יודע איפה הייתי בתאריך הזה?", יש אופציות רבות ומגוונות וככל שהזוג יצירתי יותר הוא יעניק לאורחיו מזכרת מיוחדת יותר שלא יפסיקו לדבר עליה.

חולצות לחתונה לחתן או לכלה

חולצות לחתונה היו עד לא מזמן מיועדות בעיקר לחתן שבחר להביע בדרך משעשעת את הסטאטוס החדש. אך לא עוד. חולצות לחתונה מקבלות מקומן גם עבור הכלות ובמיוחד בחתונות הנערכות בימי שישי. האורחים והזוג מגיעים לחתונה בשישי בלבוש פחות פורמאלי והמעבר לחולצות הטריקו טבעי ביותר.

חולצות החתונה המעוצבות לכלה דורשות סגנון וכיתוב בהתאם וענף העיצוב מיהר לתת מענה לצורך זה. ישנם זוגות שבוחרים בחולצות עם הדפסה זהה לשניהם כך שכל רעיון האיחוד בא לידי ביטוי גם דרך חולצת הטריקו הפשוטה.

שלח לנו היום קובץ או תמונה - ונדפיס לך חולצה

שלח קובץ

אין לך קובץ? נעזור לך להכין.