תפריט

הדפסה על בגד גוף לתינוק

לא נמאס לראות על כל הילדים את אותם מותגים? אצלנו תוכלו למצוא מגוון רעיונות להדפסה על בגדי גוף לתינוקות. במידה ויש לכם רעיון ייחודי שלא ראיתם כמוהו, תוכלו להסביר לנו במייל מה חשבתם לעשות, ונשמח לעצב סקיצה נחמדה לפי רצונכם, ללא תוספת תשלום או התחייבות.

בגדי הגוף שלנו עשויים 100% כותנה, נעימים ואיכותיים. בגד גוף קצר לתינוק, עם הדפסה, יעלה לכם 48 ₪, ובגד גוף ארוך עם הדפסה 48 ₪. ניתן למצוא אצלנו בגדי גוף קצרים וארוכים לתינוקות, בצבעים: לבן, תכלת, ורוד בהיר, צהוב בננה, ירוק בהיר

לעיתים תוכלו למצוא גם בגדי גוף שחורים, לאלו מכם שמחפשים משהו קצת אחר. בגד גוף שחור יצריך הדפסה מסוג אחר, בעלויות שונות

תינוקות_1 תינוקות_2 תינוקות_3

המידות של בגדי גוף

מידה 3 (0-3 חודשים)
מידה 6 (3-6 חודשים)
מידה 12 (6-12 חודשים)
מידה 18 (12-18 חודשים)
מידה 24 (18-24 חודשים)

בגדי גוף לתינוקות

כאשר תינוק חדש בא לעולם כמעט קשה ולחשוב על שום דבר אחר, אבל מהר מאוד צריכים ההורים המאושרים להתחיל ולדאוג לכל ההיבטים הפרקטיים הקשורים בגידולו ומדובר בלא מעט עניינים. תכנון חדר התינוקות ובחירת עריסה מתאימה, שידת החתלה ומלאי של בגדי גוף לתינוקות הם רק חלק מהסידורים שלא כדאי לדחות לרגע האחרון.

אפשר לומר כי בכל הקשור לביגוד מהווים התינוקות הקטנים אתגר לא קטן בכלל. הצורך לבחור מתוך מגוון של בגדים לתינוקות אשר קיים כיום בשוק בדיוק את הבגדים שיתאימו לתינוק הקטן שלכם אינו קל. בשונה מקניית בגדים למבוגרים, כאן נכנסים לתמונה שיקולים חדשים כמו החומרים מהם עשויים בגדי גוף לתינוקות, האופן בו הם נסגרים ועוד ועוד.

תינוקות_4 תינוקות_5 תינוקות_6

חומרים מהם עשויים בגדי גוף לתינוקות

אין ספק כי תפקיד מרכזי בבחירת בגדי גוף לתינוקות יש לחומר ממנו עשוי הבגד. בגדי תינוקות יכולים להיות עשויים ממספר רב של חומרים, אך בשונה מבגדי ילדים ונוער יש צורך בהקפדה מיוחדת. בגדי גוף לתינוקות חייבים להיות עשויים אך ורק מחומרים שלא יגרו את עור התינוק העדין, והחומר המועדף בתחום זה הוא כותנה.

בנוסף לבד ממנו עשויים בגדי גוף לתינוקות צריכים ההורים לבדוק גם את החומרים מהם עשויים הכפתורים או ה"ניטים" בבגד. בגדי גוף לתינוקות נלבשים בדרך כלל דרך הראש ולכן ברוב המקרים תמצאו ליד פתח הצוואר שני כפתורים כאלו, המתווספים לאלו שבאזור הרגליים. חשוב לוודא שהם אינם עשויים מתכת שיכולה לגרום לאלרגיה, ושפני השטח שלהם חלקים.

תינוקות_7 תינוקות_8 תינוקות_9

בחירת האורך והמידה

כל הורה מנוסה יוכל לספר לכם אילו הבדלים עצומים קיימים בין תינוקות שנולדו בקיץ לבין התינוקות החורפיים. ההתמודדות עם מזג האוויר היא בפירוש אחת מהעיסוקים המרכזיים של הורים טריים, והתאמת בגדי גוף לתינוקות אינה יוצאת דופן. עם זאת ראוי לציין בהקשר זה כי גם כשמדובר בעונת הקיץ כדאי להלביש תינוקות בני יומם בבגדי גוף עם שרוולים ארוכים .

בנוסף לצורך לבחור בגדי גוף לתינוקות שיהיו חמים מספיק בחורף או קלילים מספיק בקיץ, צריך לקחת בחשבון גם את נושא המידות. בגדי גוף לתינוקות נהיים קטנים מדי לאחר שבועות ספורים, אך זאת סיבה משמחת והיא שהתינוק גדל ומתפתח. לכן לא מומלץ לקנות כמות גדולה של בגדים מאותו הגודל, אלא לחשוב קדימה ולקנות גם מידות גדולות יותר מן הדרוש כרגע.

תינוקות_10 תינוקות_11 תינוקות_12

עיצוב בגדי גוף לתינוקות

מבחינת הצד העיצובי מהווים בגדי גוף לתינוקות חגיגה אחת גדולה, ומאפשרים להורים ליהנות מביטוי עצמי דרך בחירת המלתחה של ילדיהם. למרות שמקובל לקנות בגדי גוף לתינוקות לפי מין התינוק (ורוד לבנות, תכלת לבנים), הרי שכיום כבר מותר להלביש כל תינוק בכל צבע שעולה בדמיונכם, כולל צבעים כמו חום וסגול שפעם נחשבו לצבעים שמיועדים למבוגרים.

ולסיום אי אפשר שלא להזכיר את העובדה שישנה תעשיה שלמה של בגדי גוף לתינוקות שבהם משולבים הדפסים מסוגים רבים ומגוונים. תוכלו למצוא בגדי גוף לתינוקות עם הדפסה על חולצות מסורתית כמו פרפרים ונסיכות, אך גם הדפסים היתוליים על חולצות מצחיקות או בגדי גוף שמיועדים לצופה המבוגר, כגון משפטים שלכאורה נאמרים על ידי התינוק ועוד ועוד, ואין קץ להמצאות בתחום זה.

הדפסה על בגדי עבודה

הדפסה על גופיות דרייפיט

הדפסה על חולצה לסבא וסבתא

הדפסה על גרביים

הדפסה על חוטיני

הדפסה על חולצות זומבה