• הדפסה על חולצות
 • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

שאלות נפוצות

פונגו-תשובות לשאלות נפוצות

 1. האם יש הבדל בין הדפסה על חולצות בהירות לבין הדפסה על חולצות כהות?

  בוודאי, הדפסה על חולצות בהירות או לבנות שונות מהדפסה על חולצות כהות. כשמדפיסים על חולצות כהות משתמשים בהדפסות מיוחדות. ניתן להדפיס הכל כיד הדמיון. על חולצות כהות או שחורות כשרוצים להדפיס "שקוף" סוג ההדפסה משתנה. כל טכניקות ההדפסה שלנו איכותיות ואינן "פלסטיק מתקלף".

 2. האם אפשר להגיע לחנות ולעצב חולצה?

  אנחנו מזמינים אותכם לשלוח את כל הבקשות למייל טרם הגעתכם לחנות, בשלב ראשון נשלח הדמייה למייל ואם צריך נעשה תיקונים ואז אם הכל מאושר,תוכלו לבצע הזמנה או להגיע לחנות לבחור מידה  ולהדפיס את העיצוב במקום.

 3. האם קיימת הנחת כמות?

  כן. כשאנחנו מדפיסים על חולצות אנחנו משתמשים בסוגי הדפסה שונים, ההנחה שניתנת תלויה בכמות החולצות, זמני אספקה ומורכבות העבודה. גם כשאנחנו מדפיסים כמות חולצות אנחנו שומרים על איכות החולצות ואיכות ההדפסות.

 4. מה איכות החולצות שעליהן מדפיסים בחנות?

  בחנות קיימות מספר גזרות של חולצות להדפסה מחברות שונות, כל החולצות 100% כותנה. לילדים יש חולצות יוניסקס איכותיות מאוד וגם חולצות צמודות לילדות . למבוגרים ניתן למצוא חולצות יוניסקס במספר סוגים (מעדיפים בד דק? עבה? יש לנו הכל..), חולצות צמודות (נשים וגברים) ואף גופיות שונות. כל החולצות מגיעות בשלל צבעים ומידות. ניתן גם להגיע עם חולצה מהבית ולבצע רק הדפסה.

 5. כמה סוגים של דוגמאות להדפסה על חולצות יש בחנות?

  בחנות ניתן למצוא מספר אינסופי של הדפסות , ההדפסות הקיימות בחנות הינן מהחברות המובילות בשוק והינן איכותיות מאד. בדרך כלל ההדפסות המוכנות פחות מושפעות מצבע החולצה שעליה מדפיסים .

 6. האם אתם מדפיסים גם על חולצות כדורגל?

  כן, אנחנו משתמשים בהדפסה מיוחדת שמתאימה במיוחד לחולצות "דרייפיט". אם תרצו להדפיס שם, מספר או כל דבר אחר. ניתן להגיע עם חולצות ספורט ואנחנו נכין לכם או נתאים לכם את גודל ההדפסה וצבע ההדפסה.

 7. מהן המידות הכי קטנות שניתן להזמין דרכיכם?

  יש חולצות קטנטנות לתינוקות בגיל חצי שנה- שנה. יש גם בגדי גוף ממידה 0-3 חודשים.

 8. מהן המידות הכי גדולות שניתן להזמין דרכיכם?

  יש לנו חולצות גדולות במיוחד, המידות משתנות לפי הצבעים המבוקשים והחברות שמייצרות את החולצות. רוחב החולצה מצד לצד מתחת לבית השחי – 70 ס"מ.

 9. עבור הזמנת הדפסת חולצות לאירוע גדול-כמה זמן צריך לבצע לפני את ההזמנה?

  זמן הכנת החולצות משתנה לפי הכמות המבוקשת וסוג ההדפסה שמשתמשים. תמיד עדיף לא לחכות לדקה האחרונה למרות שאנחנו ערוכים גם לזה. הזמנת חולצות בכמות של 20-30 חולצות בהדפסה רגילה לוקחת יומיים שלושה וכמו שציינו ניתן גם להכין את החולצות באותו יום.

 10. האם אתם עושים משלוחים?

  כן בוודאי, לאחר הדפסת החולצות ניתן לשלוח את החולצות לאן שתירצו, ניתן לשלוח בדואר רשום, דואר שליחים או עם שליח. הכנת החולצות תעשה דרך המייל, יש צורך לשלוח את הפרטים לחולצה/ות ואנחנו נכין את הקבצים ונשלח הדמיה לאישור.

 11. למה חולצה כהה יותר יקרה מחולצה לבנה?

  כשמדפיסים חולצה מהמבחר הקיים אין שינוי במחיר, מחיר החולצה עצמה זהה אבל כשמדפיסים על חולצה מקובץ שיטת ההדפסה והחומרים של ההדפסה עצמה שונים ולכן השינוי בעלות החולצה המוגמרת.

 12. איזו שיטת הדפסה על חולצות היא האיכותית ביותר, נעימה למגע ולא יורדת בכביסה אף פעם?

  כל ההדפסות שאנחנו מכינים איכותיות ולא יורדות בכביסה, ההדפסה משתנה לפי מה שמדפיסים. לא ניתן להדפיס כל דבר בכל סוג הדפסה, יש צורך להתאים את מה שמדפיסים לסוג ההדפסה שבוחרים ולתקציב. הדפסה ישירה והדפסת פלוק/וניל מובילות בתחום.

 13. למה להדפיס אצלכם ולא להשתמש במדפסת דיו ביתית ולחסוך הרבה כסף ככה?

  אני לא בטוח שהדפסה ביתית תחסוך כסף, מה שבטוח שאיכות ההדפסה תצא ירודה מאד. הדפסה במדפסת ביתית מתאימה לחולצות לבנות בלבד ויוצאת במגע פלסטיק שאינו שורד כביסה. בכל מקרה אם החלטתם לנסות, אל תשכחו שיש צורך להפוך את הקובץ במראה לפני ההדפסה.

 14. על איזה מוצרים ניתן להדפיס תמונות אצלכם ? (כריות/חולצות וכו')

  אצלנו תוכלו למצוא חולצות להדפסה, סינר, פד לעכבר, כרית נוי. ניתן להביא מוצרים שונים כגון תחתונים, בוקסרים, ציפיות, סדינים או כל דבר אחר ולבצע הדפסה.

 15. האם אפשר לבוא לחנות עם דיסק או קי והתמונות הרצויות?

  לא. יש לשלוח את הגרפיקה מראש, טרם הגעתכם לחנות, דרך המייל. רצוי להוסיף הסבר – צבע חולצה, אם תרצו להוסיף כיתוב וכו'. אנחנו נשלח לכם הדמייה ונדאג שכל הקבצים יהיו מוכנים להדפסה במדפסות שלנו. לאחר מכן ניתן להגיע לחנות ולבצע את ההדפסה.

 16. האם ההדפסים עלולים לרדת או לדהות בכביסה?

  הדפסה היא הדפסה ולכן תמיד תהיה עדינה יותר מחולצה מוכנה מראש. יחד עם זאת, כל ההדפסות שאנחנו מיצרים אינן מתקלפות או יורדות מהחולצה. רצוי לכבס °30 מעלות הפוך בכל מקרה כדי לשמור טוב יותר על ההדפסה.

 17. האם יש צורך בכביסה או בגיהוץ מיוחד של חולצות מודפסות?

  גיהוץ עבור חולצות מודפסות איננו מומלץ. אם מגהצים רצוי לא לגהץ על ההדפס עצמו אלה רק מסביב, לגבי כביסה כל חולצה אם היא מודפסת או שקניתם אותה מוכנה רצוי לכבס בשלושים מעלות הפוך.