• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

עיצוב חולצות אונליין

הדפסה על חולצות בעיצוב אישי –  חולצות, לא למעצבים בלבד

אם יש לכם חלום להיות מעצביי בגדים וליצור חולצה מיוחדת שאין לאף אחד, לפי הסגנון והטעם האישים שלכם, אפשר להגשים זאת דיי בקלות. אצלנו בפונגו ניתן לבחור כל צבע של חולצה ולהדפיס עליה קובץ שהכנתם או משפטים ותמונות בשילוב שאתם בוחרים ויוצרים באיכות הדפסה הגבוהה ביותר ובהדפסה מיידית בחנות או בתיאום דרך המייל עם צוות מקצועי ומיומן.

נכון, לא תהפכו להיות מעצביי אופנה רק בגלל שבחרתם על החולצה הדפסה עם כמה מילים נחמדות, אבל עדיין תוכלו לצאת עם חולצה אישית ומיוחדת שתיתן ביטוי לפאן עיצובי שקיים בכם ואולי תופתעו לגלות כשרון חבוי ודווקא דרך עיצוב חולצות תגיעו היישר לבית ספר לעיצוב אופנה, בינתיים תהנו מחולצה מודפסת ברמה גבוהה שעיצבתם בעצמכם.

הדפסה על חולצות בעיצוב אישי חולצה בעיצוב אישי חולצות בעיצוב אישי

עיצוב חולצות – העברת מסרים

עיצוב חולצות מודפסות יכול להיות דרך לאמירה אישית. אתה בוחרים להדפיס מילים שמבטאות רעיון חברתי, פוליטי או סתם משהו משעשע וכבר לא לובשים סתם עוד חולצה, אלא חולצה שיש בה סוג של העברת מסר שעשוי גם להשפיע.

חולצה היא לא שלט ואתם לרוב חולפים על פני האנשים תוך כדי תנועה ולכן באם אתם רוצים שהחולצה תעביר מסר, חשוב שתבחרו רצף מילים קליטות, קצרות שיעבירו את הרעיון שלכם בצורה אופטימאלית ומיוחדת.

עיצוב חולצות מתנה מקורית

קשה למצוא מתנה מקורית, רוב החנויות מציעות דברים מיוחדים אבל לא תמיד מקוריים מספיק. דווקא אם בוחרים באופציה של עיצוב חולצות יכולים ליצור מתנה שהיא בהתאמה אישית לאותו אדם עבורו רוכשים אותה.

עיצוב חולצות זו דרך למתנה מקורית לא רק בגלל שאפשר ליצור חולצה בעיצוב אישי אלא בעיקר בגלל שאתה יכול להדפיס על החולצה את תמונת בעל השמחה לבד או יחד עם כל החברים המשותפים ואין מתנה מרגשת ומקסימה מזו.

עיצוב חולצות – דרך פרסומית

עולם הפרסום מחפש כל יום דרכים חדשות להגיע למספר אנשים רב כלל האפשר בדרך הקצרה, המעניינת והמיוחדת ביותר שיש. אחת הדרכים היא דרך עיצוב חולצות מצחיקות עם מסר שיווקי, לוגו של חברה ואפילו מספר טלפון ומפת הגעה.

חולצה מגניבה בעיצוב אישי עיצבו אונליין לחולצה חולצה מעוצבת אונליין

קל דרך עיצוב חולצות להעביר מסרים שיווקיים ופרסומיים משום שאין מי שלא ישמח לקבל חולצה במתנה ואם בוחרים בפרסום שונה ומפתיע הרי יהיו רבים שישמחו להסתובב עם החולצה ולעשות לכל חברה יחסי ציבור חינם אין כסף.

עיצוב חולצות לילדים

הילדים חשופים למדיה ולכוכבי הטלוויזיה בארץ ובחו"ל ואין דרך טובה יותר לרצות את הילדים מאשר לתת להם חפץ או משחק שעליו דמות אחד הכוכבים הנערצים עליהם. הדפסת חולצה עם תמונת הכוכבים זו דרך נפלאה וייחודית לשמח את הילדים.

ימי ההולדת של היום מושקעים ביותר ולרוב יש נושא המלווה את כל האירוע .עיצוב חולצות מגניבות מאפשר ליצור מראה מיוחד עם דמות אהובה ולהפוך את האירוע לרגע שלא ישכח, במיוחד באם בוחרים להוסיף לחולצות את שמות הילדים והחולצה נשארת להם כמזכרת מרגע מיוחד בחיים.