• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

מזכרות מישראל

מזכרות מישראל

ארץ ישראל ידועה בשמה ארץ הקודש וכיאה לארץ קודש ישנם חגים רבים ומזכרות רבות אשר קשורות ומסמלות את החגים ואת קדושת הארץ. בין אותן מזכרות לישראל ומישראל, ניתן למצוא חנוכיה, מנורה, חולצות מודפסות, חמסה, תפילת הבית, מזוזה לבית, מזוזה לרכב, צלחת פסח ועוד מזכרות רבות ושונות.  עובדה ידועה היא כי קיימת כמות גדולה של יהודים החיים בעולם, כאשר יש מאפיין אחד חוזר בכל משפחה יהודית והוא: מזכרות לישראל ומישראל המוצגות לראווה ואף שימושיות בחגים למשל כמו צלחת סדר פסח.
כמעט בכל בית יהודי בעולם ניתן למצוא מזכרת כלשהי מטיול משפחתי לישראל או ממבקרים אשר הגיעו מישראל. המזכרות תמיד יחזרו על עצמן ולכן מומלץ להיכנס לאתר החנות של חברת פונגו, בו תוכלו לאתר מזכרות ייחודיות, מקוריות ואף שימושיות.

את המזכרות תוכלו למצוא באתר הבינלאומי שלנו בקישור הבא: www.pongo.co.il

 products_19 products_21 products_20

טיפים לבחירת מזכרות לישראל

טיפ ראשון – שימושיות
אחד הדברים החשובים ביותר בימינו הוא בחירת מזכרות שימושיות ולא מזכרות אשר ימצאו את מקומן בארגז בעליית הגג. ישנן לא מעט מזכרות לישראל אשר כל ייעודן הוא תצוגה ולכן מומלץ לבחור מזכרת שימושית כדוגמת: מגנט למקרר, חולצה מודפסת, מזוזה לבית ועוד. על ידי בחירה במזכרת שימושית, ייהנה המקבל הן מקבלת המתנה והן מהשימושיות העתידית.

טיפ שני – ייחודיות
כפי שהוזכר לעיל, ישנן מזכרות שכיחות אשר ניתן למצוא בכל חנות ובכל דוכן בערים המרכזיות כגון ירושלים. הסוד הוא לבחור מזכרת ייחודית אשר אין כמותה רבות ובכך להעניק מתנה מיוחדת מאוד ליקירך אשר עבורם החלטת לרכוש מזכרת. לא פעם, מתנה ייחודית בעלת ערך סנטימנטלי גבוה יותר מאשר מתנה בעלות גבוהה.

טיפ שלישי – עלויות
כאשר יוצאים לטיול ישנה מסגרת תקציבית בה רצוי לעמוד ולא לחרוג ממנה. היכולת לחרוג מהתקציב לאחר שעינינו נתפסו על מזכרת מיוחדת, היא קלה ולכן רצוי לזכור ולעמוד בתקציב המוגדר מראש בכדי לא ללכת לאיבוד. בחנות של פונגו תוכלו למצוא מזכרות השוות לכל כיס וכאלו אשר יאפשרו לכם לשמור על התקציב ולא לבזבז אותו על מזכרות לישראל.

טיפ שלישי – אותנטיות
בכל העולם ניתן לראות דוכני מתנות ומזכרות אשר מוכרות לקהל התיירים מזכרות ומתנות. כחלק מדרכם של דוכנים אלו, ניתן למצוא חיקויים רבים ומזכרות שאינן אותנטיות. פעמים, יהיה קשה מאוד לדעת האם המזכרת אותנטית ואינה מזויפת ולכן מומלץ לוודא כי אכן אתם מקבלים תרומה לכספכם.