• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסה על חולצות צבא

הדפסה על חולצות צבא לטירונות ואימון מתקדם

צבא הגנה לישראל – אחד הארגונים החזקים ביותר בעולם, כך אומרים. ככזה, משמעת מקסימלית מחייבת את כלל החיילים שבו, וזו באה לידי ביטוי גם בלבוש. מרגל ועד ראש, נדרש קוד לבוש מחמיר: חולצות צבא מגוהצות בתוך המכנסיים, נעליים מצוחצחות, תגי יחידה וכו'.

עכשיו, מה אם היינו אומרים לך שניתן למצוא חולצות צבא שהן ייחודיות ומקוריות? חולצות מצחיקות שיעלו חיוך על פני כל הסובבים, ובמיוחד על אלה שהיו חלק מהכוח היחידתי? כפי שתבין מייד, זה אפשרי בהחלט. הדפסת חולצות לחיילים לציון אירועים רבי משמעות אמנם לא יכולה להחליף את מדי צה"ל המסורתיים, אבל בהחלט יכולה לשמש את חברי היחידה, הקורס או הפלוגה- וגם בחיים שאחרי טופס הטיולים.

 חולצות צבא חולצות צבא סיום מסלול חולצות צבא סיום קורס

כשמדברים על חולצות צבא מקוריות, למה מתכוונים?

חולצות לחיילים, בהקשר שלנו, הן למעשה חולצות "טי שירט" אשר נלבשות מתחת למדים או באופן נפרד, כלומר, בלי קשר אליהם. הן כוללות כמעט בכל המקרים הדפס מיוחד, בין אם המדובר הוא בסמל היחידה, בהקדשה לחברי הצוות או למפקדים, בציור קומיקס המתאר את חברי הקבוצה או בכל רעיון אחר. מגוון האפשרויות, בהקשר הזה, פשוט אינסופי.

 חולצות צבא מצחיקות חולצת צבא ליחידות קרביות הדפסת חולצה לצבא

המצבים הנפוצים בהם מודפסות חולצות צבא

כמעט כמו בכל דבר בחיים, הדפסת חולצות צבא מתחילה באירוע אותו יש לציין. האירועים הנפוצים ביותר לצורך זה הם סיום טירונות, גמר מסלול, מעבר של קורס מקצועי או שחרור מהצבא לאחר תקופת השירות. זאת מהסיבה הפשוטה שאחרי אירועים אלה לרוב החיילים מתפזרים להם למקומות אחרים, כך שיש צורך במזכרת שתשמש קבוצה גדולה.

חולצות הצבא מודפסות לרוב בכמויות גדולות, בהתאם למספר האנשים בקורס, בפלוגה או במחלקה, אם כי ניתן בהחלט גם להדפיס מספר מצומצם יותר של פריטים. בכל אחד מהמקרים, זוכים במתנה שימושית ומרגשת בו זמנית, אשר נשארת בארון גם שנים רבות לאחר פשיטת המדים.

הקושי האמיתי בעיצוב חולצות צבא מגניבות: הרעיון

מעוניינים לרכוש חולצות צבא שישמשו את כל חבריכם? אתם זקוקים קודם כל לרעיון. בוודאי תרצו פריט שיתאר את מהות היחידה, יזכיר לכם חוויות אשר עברתם יחדיו וידבר אל (ולעיתים גם על) החברים, המפקדים או כל שאר האנשים שהקיפו אתכם בירוק למשך שנים רבות וטובות. למרבה הצער, הכנסת כל אלה לרעיון שיבוטא באמצעות חולצה אחת אינה משימה פשוטה.

עדיין, ניתן להגיע אל הרעיון המושלם בכוחות עצמכם. שבו יחדיו וחשבו מה עברתם ביחד ומה אתם רוצים לזכור, וכיצד ניתן לבטא זאת. ישנו גם פיתרון קל יותר: להגיע פשוט לחנות שתחום עיסוקה הוא הדפסת חולצות. שם, ניתן להתייעץ עם מומחים לתחום, לראות דוגמאות לחולצות נפוצות ואף לחפש אחר חולצות קודמות שהודפסו.

חולצות צבא מצחיקות: מהסקיצה אל הבד

לאחר שבחרתם את הקונספט המנצח, השאירו את העבודה למומחים, כלומר, לאנשי החנות או המפעל. חשוב לזכור כי חולצות צבא ניתן ליצור כמעט מכל דבר, לרבות תמונה/סמל, איור שצויר על נייר או שילוב של מספר פריטים אשר נעשה בעזרת תוכנת עיצוב גרפית.

בכל אחד מהמקרים, לאחר מספר ימים בבית הדפוס החולצות יהיו מוכנות, ומשם יגיעו אל ידי החיילים. סביר מאד להניח שהחולצות כבר יילבשו להן במאורע החגיגי, וימשיכו להיות מקור לגאווה גם זמן רב לאחר השחרור. כי, בינינו, אין הרבה זכרונות טובים יותר מאותן שלוש שנים נפלאות, מאשר חולצות צבא.

חולצות יחידה מודפסות מדרייפיט

אם אתם מעוניינים להדפיס על חולצה איכותית יותר מחולצת טריקו פשוטה, תוכלו לבקש גם הדפסה על דרייפיט – בד נושם שמתאים במיוחד לפעילות גופנית מאמצת. ניתן להדפיס על דרייפיט כל הדפס שאפשרי על חולצת טי-שירט רגילה, וגם בצבע החולצה אתם לא מוגבלים, כשאפשר לבחור בלבן, שחור, כחול, חאקי ועוד… אלו יכולות להיות חולצות יחידה מקוריות שלא סתם יהפכו לסמרטוטים ביום מן הימים, אלא יישמרו היטב למשך זמן רב וישמשו אתכם ואת היחידה שלכם בכל פעילות גופנית שתבצעו גם אחרי השחרור.

איך מתבצעת הדפסת חולצות טישירט חיילים?

התקשורת בינינו יכולה להיעשות בטלפון או במייל, כשאתם תשלחו אלינו תמונה של העיצוב שבחרתם או שתבחרו עיצוב מהמבחר שלנו, ואנחנו נשלח אליכם דוגמה שתוכלו לאשר או לבקש לתקן לפני ההדפסה (ללא תשלום נוסף). גם אם אין לכם רעיון אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, כשאנחנו נוכל להציע לכם אפשרויות שונות מבין שלל גלופות לחולצות צבא שיש ברשותנו ושאספנו לאורך השנים. אתם לא חייבים להגיע אלינו, אך כמובן שתוכלו, וכך גם ההדפס יצא לכם זול יותר כי לא יהיה צורך במשלוח. המשלוח יעשה תוך מספר ימים, ויגיע ישירות לבסיס שלכם במידת הצורך.

רעיונות למשפטי צבא מצחיקים על חולצות

גאוות יחידה זה טוב ויפה, אבל לא תמיד חייב לקחת הכול ברצינות, ולפעמים דווקא המשפטים המצחיקים מהשירות יוצרים את הזיכרונות הטובים ביותר. אז למה לא לתעד את אותם משפטים בחולצה שתישמר גם היא לנצח? אנחנו בטוחים שכבר יש לכם שלל רעיונות, אך תוכלו לקבל עוד קצת השראה מהמשפטים הבאים, שגם אותם כמובן תוכלו להדפיס על חולצה:

– השטח הוא הבית, הבסיס בית מלון, והבית הוא חלום

– כל יום בצבא זה כמו קפה – או שהוא שחור או שהוא נס

– לחופש אין מחיר, אבל יש לו תאריך

– מהפחית שאני זרקתי בבקו"ם עשו את הדיסקית שלך

– אם אתה רואה צלף, אל תרוץ – סתם תמות עייף

– אני חובש, משמע אתה קיים

– הבא להשכימך, השכם להורגו

– זה לא פלוץ, זה רוח צה"ל

– צעד קטן לקב"ן, צעד גדול לאזרחות

כמה עולות חולצות מודפסות לחיילים?

אנחנו לא חוסכים על איכות הבד או ההדפסה שטנו מספקים לכם, ומובטח שהחולצה תישמר למשך שנים רבות במצב מצוין. אף על פי כן, המחיר שאנחנו גובים על הדפסת חולצות לחיילים כלל אינו יקר ביחס לאיכות ולשירות שאתם מקבלים – החל מ-45 ₪ לחולצה מודפסת. החולצה תיכנס להדפסה ותגיע אליכם תוך מספר ימים מרגע ההזמנה, ואם אתם נדרשים לזרז את התהליך אנחנו תמיד נוכל לבוא עוד יותר לקראתכם. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום כדי לברר כמה יעלה לכם להדפיס על החולצות ומתי תוכלו לקבל אותן.