• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

חולצות מעוצבות

חולצות מעוצבות בהדפסה דיגיטלית

לא קשה להיתקל בהן. מספיק ללכת ברחוב ולהבחין ברעיון המקורי, בשילוב הזה שבין המשפט לציור המתרחש על גבי הכותנה. מגוון האפשרויות פשוט עצום, ומשתנה בהתאם לאופנה ולטעמו של הלובש. אלו הן, כמובן, חולצות מעוצבות באופן אישי- אחד הטרנדים החמים ביותר בשנים האחרונות.

  חולצות מעוצבות חולצה מעוצבת חולצות מעוצבות לחתונה

מהן בדיוק חולצות מעוצבות?

הבחנה ברורה שיש לעשות היא בין חולצות מעצבים לחולצות מעוצבות. את הסוג הראשון ניתן למצוא לרוב בחנויות היוקרה: יצירות פרי עטם של טובי המעצבים העולמיים, דוגמת ורסאצ'ה, דולצ'ה- גבאנה וכו'. יקר. חולצות מעוצבות, לעומת זאת, נחשבות לייחודיות יותר. הבסיס שלהן הוא רעיון ויזואלי כלשהו, המשלב לרוב תמונה וטקסט. זול, אך יצירתי.

ניתן להכין חולצה מעוצבת מציור אשר נרשם באופן ידני, ומגיע ב"דרך פלא" אל הבד במהרה. כמובן שהטכנולוגיה משפרת את התהליך לאין ערוך, כך שקיימת אפשרות לעצב את כלל פריטי החולצה בעזרת תוכנה לעיצוב גרפי, לשלוח אותה בדואר אלקטרוני לגורמים אשר הדפסת חולצות לימי הולדת זהו תחום עיסוקם – ולקבל את הפריט המוגמר יש מאין (טרנט).

השימושים השונים של חולצות מעוצבות

על אף החשיבות של האינטרנט בעליית הפופולאריות של חולצות מעוצבות מכל סוג, יש לזכור כי זוהי אינה המצאה חדשה. בשנות ה-80, עוד לפני שכל ילד ישראלי יכל להגיד "פייסבוק" ולאחרים קראו על שמו, נהרו המוני ישראלים לחנויות ההדפסה השונות והזמינו להם חולצה. מטרות הרכישה, לעומת זאת, כמעט ולא השתנו במהלך ההיסטוריה.

חולצות מעוצבות לגברים חולצות מעוצבות לבת מצווה חולצה מעוצבת

החולצות המודפסות משמשות מתנה אידיאלית לכל אירוע, וכן מהוות מזכרת מתוקה מתקופה משותפת: כמעט כל סיום של קורס צבאי, למשל, כולל הדפסת חולצה עם התייחסות לפלוגה, לחיילים ועוד. החולצות הגיעו גם לאולמות האירועים, כך שבלא מעט חתונות בעל השמחה פושט בשלב מסוים את החליפה ועוטה במקומה חולצה משעשעת המתייחסת לאירוע, למעמד או לאורחים.

אין גבול להומור ולדמיון

על פי הדעה הרווחת, חולצות מעוצבות מאפיינות את הדור הצעיר. זאת מהסיבה הפשוטה שברוב המקרים אלו הן חולצות מצחיקות, המתכתבות עם תופעות מעולמם. לא נדיר למצוא חולצות עם פארודיה על משפט מפורסם, התנגחות סמויה בסלבריטי או בתופעה, וכן- בהרבה מקרים הצעירים בוחרים בטי שירט עם הומור נועז יחסית, או כזה שבמרכזו האינטרנט, האייפון ומה לא.

אז כיצד בוחרים חולצות מעוצבות?

כל חנות שמתמחה בעיצוב חולצות מציגה לרוב בחלון הראווה שלה כמה מהדוגמאות היותר מוצלחות שהודפסו בה. חולצות מעוצבות אחרות נחשבות למצליחות כל כך, עד שניתן למצוא אותן במספר מקומות בו זמנית. אפשרות ראשונה, לכן, היא לבחור באחת מהדוגמאות המוכרות. אופציה זו מתאימה אם סתם רוצים "חולצה מגניבה", או כשהקישור בינה לאירוע ברור: חולצה הצוחקת על מוסד הנישואין, למשל, תתאים למעשה לכל חתונה.

אולם, האפשרות השנייה היא זו שמאפשרת לעשות משהו מקורי באמת. ניתן לגשת אל החברות השונות ולהציע להן רעיון שלך. השמיים הם הגבול: העיצוב, הכיתוב, הצבעים. הכל נתון לשיקולך ולדמיונך הפרוע. לאחר מספר ימים, ניתן כבר לקבל חולצות מעוצבות שלא ישאירו אף אדם ברחוב אדיש אליהן, ויגרמו לאינספור חיוכים מבודחים.