תפריט

חולצות מגניבות לגברים, נשים וילדים

רוצים להפתיע את החברים בכיתה עם חולצות מגניבות ומטריפות? מחפשים הדפסים משוגעים, דמויות מטורפות וטקסטים משגעים ומצחיקים בטירוף? הגעתם אל המקום הנכון! אצלנו בפונגו, תמצאו חולצות מגניבות עליהן משולבים הדפסים מגניבים ומצחיקים, קפוצ'ונים או כובעים, או לבחור בעצמכם מהמגוון האדיר של ההדפסים המוצעים בחנות!

חולצות מגניבות לחתונה חולצה מגניבה חולצות מגניבות

חולצות מגניבות, תוכלו להעניק מתנה לחברים, חברות, בני משפחה ואפילו לסבא ולסבתא! אז אל תחשבו פעמיים! היכנסו עוד היום אל החנות בתל אביב – ותמצאו את ההדפסים, הטקסטים או דמויות הסרטים המצוירים האהובים עליכם, בדרך להכנה של חולצות מגניבות, מקוריות ומשעשעות בעיצוב אישי משלכם!

חולצות מגניבות לאירועים cool_t-shirts_2 cool_t-shirts_3

טקסטים מודפסים על חולצות מגניבות לחתונה!

הדרך המשעשעת והמקורית ביותר ליצור חולצות מגניבות, היא כמובן על ידי ביצוע הדפסה של טקסטים אישיים המתאימים לאירוע או למקבל החולצה. משפטי מחץ כמו "חלב זה רצח, חלב זה מעשה מגונה", חברת האופנה "כאפה", ועוד דוגמאות רבות נוספות, הפכו עם השנים לטרנד של ממש, אך המקוריים בחבורה, יבקשו ליצור חולצות מגניבות משל עצמם, עם טקסטים מקוריים אותם הם הגו, ועליהם חשבו…

cool_t-shirts_14 חולצה מגניבה לאירוע cool_t-shirts_12

אם גם אתם רוצים להדפיס טקסטים מנצחים על חולצות מגניבות משלכם – היכנסו אל חנות ההדפסות המקצועית על חולצות פונגו! הצוות המיומן והמנוסה המועסק בחנות, ישמח להראות לכם דוגמאות של חולצות מגניבות אותן הדפיסו בעבר, ולעזור לכם באדיבות לנסח טקסטים קורעים, מטריפים ומגניבים עבור הדפסה על חולצות!

 הדפסת חולצה מגניבה הדפסת חולצה מגניבה לאירוע הדפסת חולצה מגניבה לחתונה

הדפסים מטורפים על חולצות מגניבות

המגוון הוא בפירוש עצום! אין גבול להשתוללויות, לאיורים הציניים וההומוריסטיים אשר עוצבו על ידי מיטב האמנים בישראל, משקפים סיטואציות מגניבות ומצחיקות בתרבות ובחברה הישראלית, ולכם נותר רק לבחור! ציורים מצחיקים מהתחום של בינו לבינה, התבדחות על חשבון קהילות, נשים או גברים, בדיחות על בני עדות ועוד מגוון רחב ואדיר של ציורים מצחיקים שיהפכו כל חולצה – למגניבה בטירוף!

הדפסת חולצה מגניבה לחתונות הדפסת חולצה מגניבה לאירוע חתונה חולצה מגניבה

אז אם אתם רוצים כל יום לצאת מהבית עם חולצות מגניבות או חולצות מצחיקות אחרות, הגיעו אל החנות של פונגו בדיזינגוף, שם תוכלו לבחור לעצמכם מגוון רחב ביותר של קריקטורות, איורים, בדיחות ומשפטי מחץ, או אפילו לשלב בין משפטים לאיורים. כך למעשה, תוכלו להרכיב לעצמכם הדפסת חולצות ליום הולדת של חולצות מגניבות לכל יום בשבוע, בשביל שלא ישעמם לכם על הגוף אפילו בשבת!

חולצות מגניבות הדפסת חולצה מגניבה הדפסת תמונה מגניבה על חולצה

אז אם גם אתם רוצים להסתובב כל יום עם חולצות מגניבות אחרות, אל תחשבו פעמיים! היכנסו עוד היום אל החנות המטריפה ביותר בתל אביב והמרכז פונגו – ותצאו עם חולצות מגניבות, מטורפות ומצחיקות עד דמעות!

cool_t-shirts_23 cool_t-shirts_22 cool_t-shirts_13

cool_t-shirts_18 cool_t-shirts_19 funny_t-shirt_01