• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הכנת חולצות

הכנת חולצות עם הדפס

העולם המודרני מושתת ברובו על מראה עיניים, כך שהאימרה המפורסמת "הבגד עושה את האדם" מקבלת תוקף כמעט בכל רגע נתון. אולם, לעיתים האדם הוא זה שעושה את הבגד, ובכך מבטיח לעצמו מראה ייחודי ומעוצב. האופציה של הכנת חולצות בהתאמה אישית מאפשרת את כל זה, והיא טרנד שהולך וצובר עוד ועוד תאוצה ככל שהשנים חולפות.

printing_shirt_02 printing_shirt_06 printing_shirt_01

כיצד מתבצעת הכנת חולצות?

הכנת חולצות היא למעשה תפירת חולצות לפי הזמנה אישית. הלקוח, הוא לובש החולצה, יכול לבחור מאיזה בד היא תעשה, מה יהיה צבעה, מהי הגזרה שלה, וכמובן- איזה הדפס יתנוסס על גבי החולצה. כמובן שמגוון האפשרויות לעיצוב הוא אינסופי. ניתן לקחת כל תמונה אפשרית, בין אם המדובר בתמונה משפחתית, כרזה של סרט קולנוע או עטיפה של אלבום המוסיקה האהוב על האדם, להוסיף אליה כיתוב מקורי משלו, ולצאת לאחר מספר דקות עם חולצה שדבר אחד מובטח לגביה: היא באמת היחידה מסוגה.

printing_shirt_03 printing_shirt_05 printing_shirt_04

הכנת חולצות – מומלץ מאד שלא להיסחף

חשוב להבין שגם אם החולצה האישית שהוכנה מאפיינת כל אלמנט באישיותו של האדם ומשדרת את התדמית שהוא מעוניין ליצור, לא מן הנמנע שהיא לא תתקבל באהדה במקרה הטוב, או תעורר גיחוך במקרה הרע. לא מעט אנשים נותרים מבולבלים עקב האפשרויות הרבות לבחירה, ומכינים חולצה עמוסת פרטים, מבולבלת וצורמת לעין. לכן, מומלץ מאד להיעזר בגורם מקצועי אשר בקיא בנושא במידה המרבית, ויסייע בתכנון החולצה.

הכנת חולצות בפונגו

לרוב, התאמה אישית של חולצות נעשית במקומות העוסקים בכך באופן בלעדי. הלקוח מגיע אל החנות עם תמונה רצויה על גבי דיסק או כונן חיצוני, משוחח עם מומחי העיצוב שבה לגבי הצבע הרצוי, הגזרה, המידה וכדומה- ומקבל את החולצה בסופו של תהליך שאורך בין מספר דקות למספר שעות (תלוי ביכולות החברה).

אגב, לא פעם גם הגעה פיזית אל החנות אינה נחוצה. באמצעות האינטרנט, יכול הלקוח לשלוח בדואר אלקטרוני את ההדפס לאנשי החנות הרצוייה, ולאחר מילוי טופס פשוט לגבי פרטי החולצה (או לחילופין- הסבר בצורה טלפונית), מובטח כי הכנת חולצות מודפסות תתבצע.

פיתרון אידיאלי לקבוצות

כיום, הכנת חולצות אישיות נפוצה מאד במקרים שבהם קבוצה מסויימת רוצה לציין בחגיגיות מאורע כלשהו, וליצור חולצה שתאחד את כל חבריה. מקרים נפוצים, בהקשר הזה, הוא סיום ימי התיכון העליזים, גמר קורס צבאי או אזרחי או חגיגה משותפת הנעשית לחתן שמחה כלשהו. כך, למשל, חולצות "חתן חדש" שלובשים כל חברי החתן (וגם הוא, כמובן) הן פופולאריות מאד בשנים האחרונות.