• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסת לוגו על חולצה

הדפסת לוגו על חולצה לכל מטרה

בעולם של ימינו ישנה חשיבות רבה למיתוג, ובאופן כללי ליצירת זהות. גם עסק מוצלח במיוחד שמספק שירותים ברמה גבוהה ו/או מייצר מוצרים איכותיים להפליא עלול להתקשות למצות את הפוטנציאל הטמון בו ללא מיתוג מושכל, ואחד המרכיבים העיקריים של המיתוג הוא לוגו מעוצב היטב. הדפסת הלוגו על חולצות מאפשרת לכל חברה או ארגון למתג את עצמם, ולא פחות חשוב – לפרסם את עצמם באופן אפקטיבי.

 לוגו על חולצות הדפסת לוגו על חולצה הדפסת לוגו על חולצות

למי מיועדות חולצות מודפסות עם לוגו?

חולצות מודפסות עם לוגו מהוות מעין מדים ובחברות ובארגונים בהם ניתן שירות פרונטלי הדבר יוצר תודעת שירות טובה יותר ובכך משפר את התנהלותה של החברה באופן כללי.

את החולצות ועליהן הלוגו של החברה או הארגון ניתן גם לחלק לעובדים, כשנהוג לעשות זאת בעיקר במסגרת ימי כיף או ימי גיבוש. אם החולצות תהיינה איכותיות (הן מבחינת הבד והן מבחינת העיצוב), העובדים ישמחו ללבוש אותן בהזדמנויות רבות, ובעצם יהוו פרסומת חיה לארגון או לחברה.

אופציה נוספת היא להעניק את החולצות ללקוחות, בין אם כצ'ופר על קנייה גדולה, בין אם כמתנה על הצטרפות למועדון לקוחות ובעצם לא צריך סיבה מיוחדת – המחירים הסבירים של חולצות מודפסות בימינו מאפשרות לכל עסק להצטייד במלאי רחב למדי של חולצות כאלה, ולחלק אותן ללקוחות. אמנם נדרשת לשם כך השקעת משאבים כספיים, אולם כאמור מחירה של חולצה מודפסת בימינו, ובוודאי במקרים בהם מדפיסים כמות גדולה יחסית של חולצות, הוא נמוך למדי, והתמורה המתקבלת, פרסום אפקטיבי ומיתוג מוצלח, בהחלט שווה זאת.

 חולצות מודפסות עם לוגו חולצה מודפסת עם לוגו הדפסת לוגו על חולצה

לא להתפשר על איכות ההדפסה של החולצה והלוגו

העלות של הדפסה על חולצה הפכה כאמור נמוכה למדי, אבל אסור לחפש בכל מחיר את ההצעה הזולה ביותר, שכן לאיכות הדפסת הלוגו על החולצה ישנה חשיבות רבה.

דמיינו חולצה שעליה הלוגו של העסק שלכם, אבל כשהוא דהוי – חולצה שכזו לא רק שלא תמלא את ייעודה, אלא אף עלולה לעורר אסוציאציות שליליות (רשלנות, איכות נמוכה, זלזול, חוסר נוכחות, כיעור וכו') ובכך ליצור לעסק תדמית שלילית.

איך ליצור לוגו מנצח?

על מנת שחולצה מודפסת עם לוגו תמלא את ייעודה היא צריכה להיות כאמור איכותית, ובנוסף, באופן טבעי, כדאי שהלוגו יהיה מוצלח – כלומר כזה הנמצא בהלימה מושלמת עם ערכי החברה או הארגון ומעביר אותם בצורה מדויקת. כך למשל ארגון שרוצה לשדר מכובדות יבחר לוגו בעל מראה קלאסי וצבעים לא עזים מדי, ואילו חברה המבקשת לשוות לעצמה תדמית חדשנית תבחר בלוגו צבעוני יחסית (מומלץ לא להשתמש ביותר מ- 2-3 צבעים) עם קווים המתאפיינים בדינמיות.

רוב הלוגואים מורכבים מדימוי ויזואלי בלבד, או לכל היותר דימוי שכזה בתוספת שם החברה או מילים ספורות בלבד, כך שעליהם להיות מדויקים במיוחד, ובדרך כלל מומלץ להיעזר במעצבים גרפיים לשם יצירת הלוגו.

חולצות מודפסות עם לוגו בית ספר

עוד אוכלוסייה הזקוקה לחולצות מודפסות עם לוגו הם תלמידי בתי הספר היסודיים הפזורים ברחבי הארץ.

במקרה זה מטרת הלוגו המודפס על חולצת התלבושת האחידה היא ליצור אצל הילדים זיקה אל בית הספר. גם חולצה עם לוגו בית ספר חייבת להיות באיכות גבוהה, שכן גם אם לרוב התלמידים לא באמת אכפת אם סמל בית הספר ידהה, הרי שההורים מן הסתם ירצו שהחולצות יחזיקו מעמד לאורך זמן רב ככל האפשר ולפחות למשך שנת לימודים אחת.