• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסת חולצות לאירועים

אחת הדרכים הנהדרות להשאיר זיכרון מאירוע חברתי, בין אם מדובר על מפגש חד פעמי, סדנא או קייטנה, סיום שנת הלימודים או סיום מסלול צבאי, היא על באמצעות רכישה קבוצתית של חולצות מודפסות הנושאות טקסטים ואיורים המזכירים את האירוע.

event_t-shirt_01 event_t-shirt_03 event_t-shirt_02

חולצות מודפסות מסוג זה, משמשות מזכרת מעולה מהאירוע, וכמעט ולא ניתן כיום למצוא חייל בוגר או אף אבות לילדים וסבים לנכדים, אשר אין בארונם חולצות מודפסות המזכירות להם אירועים שונים בחייהם. היכנסו גם אתם אל חנות החולצות המודפסות פונגו, ותוכלו גם אתם לציין את האירוע באמצעות חולצות מודפסות משלכם!

event_t-shirt_05 event_t-shirt_04 event_t-shirt_06

חולצות מודפסות לציון סיום מסלול או טירונות

אחד מקהלי הלקוחות הנפוצים ביותר בתחום הדפסה על חולצות , הם החיילים המסיימים ציוני דרך שונים במהלך שירותם הצבאי. חולצות מודפסות עבור חיילים המסיימים את הטירונות, בוגרי קורסים להכשרות מקצועיות שונות במהלך השירות, וכמובן, החיילים בקרביים משתמשים בשירות של חולצות מודפסות בכדי לציין את סיום המסלול בדרך מקורית.

אם גם אתם עומדים לסיים במועד הקרוב את הטירונות, הקורס, מסלול קרבי או כל נקודת ציון אחרת בשירותכם הצבאי, היכנסו אל פונגו בהקדם האפשרי! הצוות המיומן והמסור של פונגו, ישמח לעצב במיוחד בשבילכם חולצות מודפסות ומאוירות הנושאות את התאריכים, הסלוגנים והלקסיקון הצבאי הייחודי לשירות הצבאי שלכם!

חולצות מודפסות לאירוע בבתי ספר, מתנ"סים וקייטנות

סיום שנת הלימודים, הכנות לקליטה של ילדי הקייטנה, ולמעשה בתחומים רבים נוספים באה פונגו לסייע בהפקה ועיצוב של חולצות מודפסות בתחום החינוך וההפעלות לילדים. על פי רוב, מבקשים המוסדות ליצור חולצות מודפסות בעיצוב אישי, ובהחלט ניתן יהיה לקבל את השירות המקצועי של הדפסת חולצות באיכות מעולה על בסיס עיצוב אותו יעבירו אל החנות.

אנו בפונגו מעניקים שירות אדיב ומקצועי לקהל לקוחותינו, בהזמנות קטנות, גדולות ובינוניות כאחד. הגיעו אל החנות בכדי להפיק חולצות מודפסות לקייטנות או בתי ספר, סיום מסלול או כל הדפסה קבוצתית אחרת. אנו מסוגלים לספק חולצות בכל כמות, מגדולה ועד קטנה, ומבטיחים תוצאות איכותיות, שירות אדיב ומגוון אדיר ורחב של רעיונות מקוריים להדפסות על החולצות בהם תבחרו.

אם ברצונכם לקבל רעיונות של חולצות מודפסות מקייטנות, בתי ספר או מתנ"סים אשר השתמשו בשירותנו בעבר, אל תהססו! היכנסו עוד היום אל חנות החולצות המובילה והאיכותית פוגנו – ומובטח שתצאו עם חולצה מקורית ומשעשעת ביותר לציון האירוע שלכם, ולגיבוש חברתי מושלם לשכבות הבוגרות ולקייטנות בתחילת דרכן!

הדפסה על חולצות לבר/בת מצווה

חולצות מודפסות לחתונה

הדפסה על חולצות ליום הולדת

הדפסה על חולצות ליום נישואין

הדפסה על חולצות למסיבת רווקים

חולצות מצחיקות לחתן