תפריט

הדפסה על קפוצ'ון


קפוצ'ונים מודפסים לכל מטרה ולכל הגילאים

כיום בחוגים רבים – החל מימי גיבוש במסגרת מקום העבודה ועד כמתנת סיום קורס בצבא, מעניקים קפוצ'ון עם הדפס. מה הופך את הקפוצ'ונים לכל כך פופולארים בכל כך הרבה חוגים? מדובר על מתנה המתאימה לשכבות גיל רבות ולאירועים רבים, ובכולם, בלי יוצא מן הכלל, יוצאים מקבלי המתנה נשכרים ומרוצים.

hoody_02 hoody_04 hoody_06

הדפסה על קפוצ'ונים – מתנה אידיאלית, מזכרת מושלמת

נדמה שכיום לכל אחד יש לפחות קפוצ'ון אחד שקיבל במתנה במסגרת מסוימת. הדפסה על קפוצ'ון הפכה לחביבה במיוחד על בעלי עסקים, מחנכים במסגרות הלימודיות, מפעילים בחוגי הילדים ועד למפקדים בצבא. ישנו אפקט מיוחד שנוצר בעת שקבוצה של אנשים המלוכדים תחת מסגרת אחת, מקבלים את אותו פריט הלבוש – הקפוצ'ון. הקפוצ'ון המודפס מחזק את תחושת השייכות לקבוצה החברתית המדוברת. אם כן, אין זה מפתיע שבכל כך הרבה חוגים ומסגרות, זוכים החברים בקבוצה לקבל קפוצ'ון מדליק ומודפס שהינו הרבה מעבר למתנה או מזכרת, אלא מקפל בתוכו גם מימד רגשי הקושר אותם לקבוצה.

hoody_01 hoody_05 hoody_03

אז מה מדפיסים על הקפוצ'ון?

טכנולוגיית ההדפסה המתקדמת, מאפשרת כיום ליצור הדפסות מתקדמות על הקפוצ'ונים. לא משנה מה תבחרו להדפיס – החל מכיתוב מדליק בדמות ציטוט ועד לתמונה צבעונית – הכל אפשרי. ההדפסה משתנה בהתאם לבקשתכם, כך שאתם אלו שבמידה רבה מעצבים את הקפוצ'ון שתעניקו כמתנה. כך לדוגמא, תוכלו להפיק כיתוב על קפוצ'ון המלכד את חברי הקבוצה שעתידה לקבל את הקפוצ'ון במתנה. בנוסף, אם החלטתם להעניק מתנה צבעונית וויזואלית יותר, לרשותכם עומדת האפשרות לשירות של הדפסת תמונה על קפוצ'ון. רוצים להעניק מתנה לעובדים שלכם ביום החברה? מתכננת מתנה מרגשת לחברה שחוגגת בת מצווה? אתם עומלים על מתנה לכבוד סיום המסלול? קפוצ'ון עם הדפסה הוא המתנה האידיאלית עבורכם!

 

למה דווקא הדפסת תמונה על קפוצ'ון בפונגו?

בעת שאתם מעניקים מתנה, אתם רוצים להבטיח כי מקבל המתנה יהיה מאושר לקבלה. בעת שמדובר על הדפסת כיתוב או תמונה על קפוצ'ונים, הרי שאתם מפקידים את האחריות בידיהם של אחרים. אתם רוצים להבטיח כי ההדפסה תתבצע באיכות חסרת פשרות, ברמות גימור מושלמות ועם שירות מנצח? רק "פונגו"!