תפריט

הדפסה על כובעים

מעוניינים להדפיס על כובע? יש לכם לוגו חברה או רעיון לעיצוב אישי? נשמח לעזור. יש לנו מגוון אפשרויות הדפסה על כובעים, בצורה יפה ומקצועית, גם לכובע בודד או מספר מצומצם של כובעים.

תוכלו למצוא אצלנו מספר סוגי כובעים – תוכלו לבחור כובע מצחייה איכותי ויפה, או כובע רשת אופנתי, ממבחר צבעים שונים, או להביא כובע משלכם ונבצע עליו את ההדפסה. העלויות משתנות לפי סוג הכובע, סוג ההדפסה, וכמות הכובעים שתרצו להזמין. תרצו עזרה בעיצוב? גם את זה נוכל לעשות כחלק מהשירות, ללא תוספת תשלום.

הדפסת כובעים הדפסה על כובעים כובעים מודפסים

למה? כובע!

במדינת שטופת שמש וקיצית כמו שלנו, גופיה וקרם הגנה הם פריטים חשובים לאין ערוך אך בוא נתמקד דווקא בכובע. אותו פריט לבוש שאנו מוצאים בו שימוש בעיקר לצורכי הגנה מהשמש, וישנן מדינות שאף מהקור, כפריט המגנדר את הופעתנו ויש גם שיאמרו כרצון להביע ולבטא קול וצבע באישיותנו.

כך או כך כובע הוא ללא ספק אחד הפריטים היותר נחוצים, שימושיים והכרחיים במדינתו לצרכים המשתנים מאדם לאדם. ככזה, לא פלא שגם אליו הגיעה מגמה של שינוי פנים צורה. ובמילים אחרות: הדפסה על כובעים. המגמה שהחלה בהדפסה על חולצות פולשת גם לטריטוריה הזו. הדפסה על כובעים יכולה לכלול כל כיתוב אן תמונה בה תחפצו ושתעטר את ראשכם מעתה.

הדפסה על כובע כובע מודפס עיצוב הדפסה לכובע

כובעים להדפסה  עם הקדשה בכל מיני צבעים

אם תשכילו לבחור בעיצוב מתאים או מודרני וכזה שיגרום לאנשים רבים לרצות באמת לחבוש אותו, תוכלו לעשות לעצמכם ולעסק שלכם שירות מצוין במחיר זול במיוחד. הדפסה על כובעים יכולה לבוא בכל וריאציה אפשרית שרק תוכלו לחשוב עליה. הדפסה על כובעי רשת ניתנת בכל צבע, גוון ומאפשרת הצגה של כל אובייקט ויזואלי שתרצו.

ניתן למעשה לבצע הדפסה על כובעים לנשים וגברים על כל אחד מהמגוון הקיים. כובעים באים בכל הסוגים, בכל המינים ובכל הצבעים. באפשרותכם לבצע הדפסה על כובע מצחיה קלאסי, הרגיל והמוכר אך לא רק. תוכלו להשתעשע ולבחור גם בהדפסה על כובע טמבל הישראלי, על כובעי צמר, כובעים גדולים בעלי אמירה אופנתית וכדומה.

כובעים מודפסים כאקט של התבלטות

חברת פונגו עושה שימוש באפשרות של הדפסה על כובעים לצורכי פרסום ותועלות אישיות שלהם. כך ניתן להיווכח בהזמנות כובעים מודפסים בהדפסים שונים, החל בכובעים ששם החברה מתנוסס בהם בגאון, סלוגן או סיסמא המאפיינת אותה ורבים גם מוסיפים את סימן ההיכר שלה. אין זה סוד כי בעולם הפרסום לסימנים הגרפים והוויזואליים יש חשיבות מכרעת.

הדפסה על כובעים אחידה בקרב קהילה או קבוצה עשויה לתרום לחיזוק תחושת השייכות אליה. כשם שאנו נתקלים בחברות ובתרבויות המחזיקות בסמלי לבוש זהים כמו החברה החרדית ועדות מסוימות המבחינות זו את זו באמצעות החיצוניות, כך גם במקרה הדפסה על כובעים. אם יש לכם יום כיף, יום גיבוש, מסיבה או כל אירוע אחר, הדפסה על כובעי קסקט זהים יכולה בהחלט לשדרג אותו.

הדפסה על כובע שחור הדפסה על כובע רשת הדפסה על כובע עם הקדשה

הטכנולוגיה שעושה הדפסות על כובעים

חברת פונגו משתמשת בטכנולוגיה מיוחדת היות ונוהל הטיפול בכובעים אינו כנוהל הטיפול כמו הדפסה על חולצות למשל. אולם, מבחינתכם עדיין כל מה שתצטרכו זה להעביר אלינו את הקובץ הרצוי. הדפסה של כובעים, כמה קל, ככה פשוט.

לאור כל האמור לעיל, נראה כי הדפסה על כובע יכולה לעשות שירות מצוין במספר מישורים. הן מבחינת הצורך בפריט זה כהגנה מפני השמש וככלי פרסומי, הן כפריט בעל אמירה אופנתית והן כפריט היכול לסייע ללכידותן של קבוצות. עם יתרונות כה רבים, האם עדיין יש שאלות כאשר מדובר על כובעים מודפסים?

על איזו כובעים מדפיסים? אתם בוחרים!

"פונגו" מעניקים לכם את האפשרות לבחור את סוגי הכובעים שתרצו להדפיס עליהם. אתם רוצים להעניק מתנה מדליקה לילדי הגנים ובתי הספר לקראת החופש הגדול? הדפסה על כובע מצחיה היא הבחירה הבטוחה שלכם! יש לכם קבוצה של חברים המאוגדים סביב הבייסבול? תוכלו לפנק את עצמכם עם הדפסה על כובעי בייסבול שימתגו אתכם וילכדו אתכם סביב התחביב שלכם. לבחירתכם, אפשרות גם לבצע הדפסים שונים על סוגי כובעים אחרים, וכך להנות גם משירות של הדפסה על כובעי דרייפיט, או הדפסה על כובע זוהר שיכול להתאים לשלל מטרות: החל ממתנה לילדים בחוגים ועד לכובע במתנה ביום הגיבוש העסקי.

%d7%9b%d7%95%d7%91%d7%a2%d7%99%d7%9d_10 %d7%9b%d7%95%d7%91%d7%a2%d7%99%d7%9d_11 %d7%9b%d7%95%d7%91%d7%a2%d7%99%d7%9d_12

מזכרת נפלאה לילדים עם כובעים מודפסים לבר מצווה

אתם בשלהי ההכנות לחגיגות בר המצווה של ילדכם. נדמה שכבר יש הכל – החל מאולם אירועים ועד לחליפה שילבש ילדכם הנרגש. כעת, אתם רוצים להתמקד ברווחת האורחים, ובעיקר בילדים שבאים לחגוג עם ילדכם שהגיע לגיל המצוות. כמקובל כיום באירועים, נהוג להעניק מזכרת במתנה בסוף האירוע. במקום להעניק עוד מתנה בנאלית שאין בה לרוב כל שימוש, תוכלו להעניק מתנה מדליקה ואפילו כזו בעלת ערך חינוכי לילדים: כובע. הדפסה על כובעים לבר מצווה הנעשית דרך "פונגו", מאפשרת לכם להעניק מזכרת נפלאה לילדים המקסימים, עם הדפס מדליק לבחירתכם. כמובן שמדובר גם על אירועי המצווה לבנות, כך שתוכלו להנות משירות של הדפסה על כובעים לבת מצווה.

 

אירוע אהבה עם כובעים מודפסים לחתונה

חיכיתם חיים שלמים לאירוע הגדול הזה, שבו אתם חוגגים את האהבה הגדולה שלכם עם מיטב החברים והמשפחה. אירוע החתונה מזוהה עם המון דברים, אבל בעיקר עם העובדה שמדובר על אירוע שנערך פעם אחת בחיים שלמים. מהסיבה הזו, אתם מוסיפים אינספור אלמנטים ואטרקציות לאירוע, כאשר המטרה היא לשמח ולבדר את האורחים שלכם. אתם מחפשים מזכרת מדליקה להעניק להם בסוף האירוע? אתם רוצים לחלק מתנות ואביזרים שונים על רחבת הריקודים? אם כן – "פונגו" כאן בשבילכם עם שירות של הדפסה על כובעים לחתונה. מה מדפיסים על הכובעים? אתם בוחרים! לבחירתכם אפשרויות להדפסת כיתוב או תמונה ברזולוציה גבוהה.

 

כובעים מודפסים לרווקות ולרווקים

אתם בימים אלו מפיקים את מסיבת הרווקים או הרווקות לחברים ולחברות שלכם? אתם משקיעים עבורם במסיבה מטורפת שתחתום את פרק הרווקות בחייהם. לא אחת עורכים את המסיבות המדוברות בבריכות, כך שמתבקש גם לבקש מכל המוזמנים להביא כובע. או שבעצם – אין צורך! שירות של הדפסה על כובע למסיבת רווקים, לא רק שפוטר את המוזמנים מלהביא כובע, אלא מעניק להם גם מזכרת מהאירוע המרגש. אתן חוגגות לחברה הטובה במסיבת רווקות מפונקת ומוקפדת? הוסיפו אלמנט נוסף עם הדפסה על כובעים למסיבת רווקות. ככה חותמים את פרק הרווקות בחיים, רגע לפני שאת הכוס בחופה שוברים.