• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסה על חולצות ליום הולדת

הדפסה על חולצות ליום הולדת מהיום להיום

שוב אתם מוצאים את עצמכם מחפשים אחר מתנה מקורית ושונה, אותה תוכלו להעניק לחבר או לחברה, להורים או לאם היולדת, ואתם פשוט לא מוצאים את המתנה המתאימה, אשר תישאר שימושית ותזכיר אתכם למקבלי המתנה בכל פעם שישתמשו בה? הגעתם אל המקום הנכון!

חולצה ליום הולדת 30 חולצת יום הולדת מעוצבת חולצה מגניבה ליום הולדת

פונגו, היא החנות המובילה בתל אביב העוסקת מזה למעלה מעשרים שנה בתחום הדפסת חולצות , והיא בהחלט תאפשר לכם פתרון מעולה למתנה מקורית וייחודית ליום הולדת, וכל אירוע אחר! היכנסו עוד היום אל החנות של פונגו בדיזינגוף – וקבלו בתוך דקות מתנה מקורית, משעשעת, שימושית ובעיקר – בלתי נשכחת!

 חולצה ליום הולדת 70 לסבא הדפסה על חולצה ליום הולדת 30 חולצה מודפסת ליום הולדת

הדפסת חולצות ליום הולדת עם כתוביות לפי גיל 30, 40, 50, 60, ואפילו 70

אחת הדרכים המקוריות והמשעשעות ביותר להפתיע חברים לקראת ימי ההולדת המתקרבים, היא באמצעות חולצות מודפסות עם טקסטים משעשעים. טקסטים המביעים אהבה בדרך מקורית, טקסטים המתאימים לבגדי תינוקות ועוד רבים אחרים, הומוריסטיים עד דמעות.

אם אינכם מצליחים לחשוב על הטקסטים המתאימים לשילוב בעת הדפסת חולצות לימי הולדת, היכנסו אל פונגו עוד היום! הצוות המקצועי והאדיב בחנות ישמח להציג בפניכם מגוון עשיר של טקסטים אותם ניתן לשלב בעת הדפסת חולצות, ואף לעזור לכם לנסח את הטקסט המתאים לכם!

הדפסה על חולצה ליום הולדת 60 הדפסה על חולצה לסבתא ליום הולדת 70 הדפסה על חולצה לאמא ליום הולדת 50

הדפסת חולצות לימי הולדת, בחירה ממגוון עשיר דוגמאות!

יום הולדת לתינוק, הוא בהחלט אירוע גדול עבור ההורים, ואין גאים מהם בגדילתם של הזאטוטים. הדפסת חולצות עם טקסטים כגון "אני הבוס" או "הנסיכה של הבית", פופולאריות מאוד בקרב המחפשים אחר מתנות מקוריות, אך שילוב של דמויות מעולם הסרטים המצוירים, יוכל לתת את הנגיעה האחרונה והמושלמת למתנה.

הדפסה על חולצה לאבא ליום הולדת 50 הדפסה על חולצה ליום הולדת 40 הדפסה על חולצות ליום הולדת

הדפסה על חולצות ליום הולדת לסבא, סבתא, אמא, אבא או חברים

גם בימי הולדת של חברים, תוכלו להשתמש בשירות המקורי של הדפסה על חולצות . אין מתנה רומנטית לחברה מאשר חולצה אשר תמונתכם כזוג מודפסת עליה בשילוב של טקסט רומנטי מקורי, ואין מתנה יפה יותר ליום ההולדת של האם, מאשר תמונה של נכדיה מודפסת בגאון על חולצה אתה תוכל להסתובב בגאווה בבית. מתנה מעולם של הדפסת חולצות, היא בהחלט אלטרנטיבה מקורית למתנות השגרתיות, והיא תבטיח חיוכים ושמחה בקרב המקבלים!

אצלנו בפונגו, תמצאו מגוון עשיר ביותר של דוגמאות המשמשות לצורך הדפסת חולצות לימי הולדת 30, 40, 50, 60 ואפילו יום הולדת 70 , החל מדמויות הסרטים המצוירים, אל נסיכות וגיבורים מעולם האגדות, וכמובן, הדפסים רבים מעולם המוזיקה והאומנות. כדי ליהנות מביצוע מושלם של הדפסת חולצות ליום ההולדת המתקרב, של חבר, ילדים במשפחה או אפילו יום הולדת שלכם, היכנסו עוד היום אל פונגו – ותזכו להדפסה איכותית בשילוב מושלם של הדפסים מקוריים ומגוונים!