תפריט

הדפסה על בוקסרים

בוקסר בהדפסה אישית כמתנה

כיום יותר ויותר אנשים בוחרים להעניק מתנות יותר אישיות, ופחות כלליות. תרבות המתנות קושרת את האנשים באינטראקציה שבה מקבלים מתנות, ומעניקים מתנות. נדמה שכבר לא מעטים אלו שמיצו את כרטיסי המתנה לרשתות האופנה, כרטיסים לסרט או שובר זוגי למסעדה. סף הריגוש עלה, וכך גם אנשים רוצים לרגש במתנה שהם מעניקים, ומנגד – מקבלי המתנה רוצים להרגיש שהשקיעו בהם. בעת שאתם מחפשים מתנה מדליקה, מקורית ובעלת מימד בידורי, תוכלו לבחור הדפסה על בוקסרים. מתנה שכזו מתאימה למגוון אירועים, והנה הם לפניכם.

את הבוקסרים יש לרכוש מראש.

יש לקחת בחשבון שעלות ההדפסה על בוקסר לבן או בהיר נמוכה יותר.
עלות ההדפסה על בוקסר לבן: 27 ש"ח. על כהה: 44-54 ש"ח.

הדפסה על בוקסרים הדפסה על בוקסר הדפסה על בוקסר במחיר זול

מתנה רומנטית ליום האהבה

מחפשת מתנה לבן זוגך האהוב לכבוד יום האהבה? תוכלי לפנק אותו במתנה של הדפסה על בוקסר. מדובר על מתנה שמצד אחד היא מאד פונקציונאלית, אך מצד שני תוכלי להפוך אותה למתנה שמקופל בה מימד בידורי מדליק. איך עושים זאת? מאחר ומדובר על הדפסה, תוכלי לבחור כיתוב מדליק לשלב על הבוקסר, וכך להפוך את המתנה לאישית במיוחד. הדפסים שתוכלי לשלב הם בדיחה פרטית שלכם, כיתוב כללי ההולם את יום האהבה או אפילו ללכת על רעיון של הדפסת תמונה על בוקסר.

כיתוב על בוקסר הדפסת כיתוב על בוקסר הדפסת משפט על בוקסר

מתנת גיוס מדליקה ומגניבה

זהו, הגיע הרגע: יום הגיוס! אירוע הגיוס הוא אירוע שמרגש רבים, וגורם ללא מעט דמעות לרדת, אך יחד עם זאת, גם מדובר על אירוע שנהוג להעניק בו לא מעט מתנות. עבור המתגייס, מדובר על יום הולדת נוסף, ומטר המתנות פשוט לא מפסיק להגיע. רוצים להתבלט עם המתנה שלכם? לגרום למתגייס הטרי לצחוק ולהנות מהמתנה? הדפס על בוקסרים הוא המענה עבורכם! בתור חברים, תוכלו להדפיס משפטי מחץ של החבר'ה, בתור בת הזוג תוכלי להדפיס הקדשה, ואם מדובר על בני המשפחה – תוכלו לאחל לו גיוס נעים.

 

מתנת יום הולדת מכל החברים

אז מה מעניקים השנה מתנה לחבר הטוב שלכם? החלטתם להתאגד ביחד ולקנות את המתנה בשם כולכם, אך כמו בכל שנה, עולה השאלה שמסבכת את כולם והיא מה לקנות. המפתח למתנה מושלמת היא מתנה שיהיה בה שימוש. עם בוקסר בהדפסה אישית, אתם לא רק מבטיחים שיעשה במתנה שימוש, אלא גם שתגרמו לחבר שלכם לגחך ולהיות מבסוט, וכך הופכים את המתנה לכזו הכרורכה בהמון הומור וכייף. פונגו ישמחו לעזור לכם עם רעיונות להדפסה על בוקסר וכך להפוך את המתנה שלכם למתנה בלתי נשכחת.

 

למה דווקא לבחור בפונגו?

בעת שאתם מחפשים חברה שעוסקת בהדפסות אישיות, צריך לדאוג לחברה שיכולה לאתר את הצורך שלכם, לתת לכם רעיונות ולבסוף גם להוציא אותן לפועל. פונגו כבר עובדים בשוק ההדפסות האישיות כבר מעל לשני עשורים, כך שמדובר על חברה בעלת ניסיון עשיר, קהל לקוחות מרוצים וביקוש שפשוט לא תם. מחפשים מתנה מדליקה? אנו מזמינים אתכם אלינו וביחד ניצור הדפס אישי בלתי נשכח!