• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסה על חולצות צופים

היה נכון! הדפסות על חולצות הצופים

אחת מתנועות הנוער הפופולאריות ביותר היא תנועת הצופים. אתם, מדריכים וחניכים' רוצים להתחדש בחולצות לכל השבט? "פונגו" מדפיסים עבורכם חולצות בשלל צבעים, הדפסים וכיתובים. מטרת תנועת הנוער היא להעביר ערכים וללכד את בני הנוער בקבוצה מגובשת וחברתית. הדפסה על חולצות צופים יכולה להיות מתנה נפלאה לחניכים בסוף שנת הפעילות, או לחילופין מתנה המוענקת מהחניכים למדריכים. הצוות שלנו ישמח לשרת אתכם ולהעניק לכם רעיונות לחולצות צופים.

tzofim_02 tzofim_01 tzofim_03

הקדשה על חולצות צופים לפעילות סוף שנה

פעם או פעמיים בשבוע נפגשים החניכים עם המדריכים בשבט על מנת ליהנות משלל פעילויות חינוכיות וחברתיות. אם יש משהו שהחניכים אוהבים במיוחד הוא את אירועי פתיחת השנה, ואם יש דבר אהוב קצת פחות הוא אירועי סוף השנה. הדרך שלכם, צוות המדריכים, להמתיק את יום הפעילות האחרון עד לשנה הבאה הוא באמצעות מתנה שתעניקו לכל החניכים שלכם. חולצות צופים מעוצבות יכולות להגיע בדוגמאות רבות הכוללות כיתובים מצחיקים בדמות בדיחה פרטית, הדפס של תמונה משותפת או תמונות אישיות יותר עם הדפסי השמות של כל החניכים.

מתנה מהחניכים למדריכים? חולצה מודפסת

לאורך הפעילות רוכשים החניכים לצוות המדריכים המון כבוד. המסירות וההתמדה, ההקשבה וההכלה של המדריכים נמצאות מוערכות מאד ורבים החניכים שרוצים להעניק למדריכים מתנה בסוף השנה. כבני נוער שהינם חניכים בתנועת הצופים, אינכם צריכים להוציא סכומי כסף רבים אלא להעניק מזכרת נפלאה למדריכים האהובים שלכם. חולצות מודפסות מסתמנות כמתנה נפלאה ושימושית שמשמחת כל אחד! חולצות צופים מגניבות למדריכים שלכם יכולות להיות חולצות עם הקדשה מכם, כל צוות החניכים, או לחילופין ברכה המוקדשת מכם לקראת גיוסו של המדריך. אפשרות נוספת היא דווקא חולצות צופים מצחיקות הכוללות את שלל הציטוטים המצחיקים שלכם מהשנה האחרונה.

מגבשים את כל השבטים עם חולצות במחנה הקיץ

פעם בשנה יוצאים כל השבטים למחנה הקיץ! במחנה זוכים כל השבטים להקים מאפס את כל התשתית הנדרשת החל מפעילויות ועד לאזורי לינה, ואם יש משהו שדרכו ניתן לגבש ולאחד את כל השבטים מכל הארץ הוא חולצות שכל חניך וכל מדריך מקבלים. כיתוב על חולצות צופים יכול להיות בהתאם לכל שבט מכל עיר, או ככיתוב זהה על כל החולצות המוענקות לכל המשתתפים במחנה. את החולצות תוכלו להעניק לחניכים כבר ביום הראשון למחנה, וכך להכניס אותם לאווירה ייחודית ומגבשת.

מתאימים את החולצה לאופי השבט

השירות שלנו מתאים את עצמו אליכם בכל פרט ופרט! אתם שבט צופים מכפר סבא? נוכל לבצע הדפסת תמונה על חולצות צופים הכוללת את תמונת השבט שלכם. ישנו סלוגן מיוחד ומוכר לשבט מתל אביב? נוכל להדפיס אותו על החולצות שלכם! ניתן לייחד את החולצות שלכם בהתאם לאופי השבט שבו אתם לוקחים חלק. החולצות המודפסות שלנו מתלבשות עליכם בול!