• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסה על חולצות נושמות

חולצות נושמות ומודפסות לאינספור מטרות

אז ידעתם תמיד שיש שירות של הדפסות על חולצות, אך תמיד הייתם בטוחים כי השירות ניתן רק על חולצות הטי-שירט. כעת, אתם יכולים להנות מאיכות הדפסה נפלאה של "פונגו", גם על חולצות נושמות.

drifit_09 drifit_07 drifit_08

חולצה נושמת עם כיתוב – עומדים מול מזג האוויר הישראלי

מזג האוויר הישראלי ברוב ימות השנה מאד נוח, אך יחד עם זאת הוא גם מציב אתגרים שצריך לעמוד בהם. אם גם אתם סובלים ממזג האוויר הישראלי בעונת הקיץ ומוצאים את עצמכם מעדיפים את המזגן במקום את השמש המלטפת, יש פתרון בשבילכם: הדפסת תמונה על חולצה נושמת. החולצות הנושמות הן המענה אל לא מעט ישראלים, שרוצים לחוש בהקלה ממזג האוויר הישראלי. כך, עם החולצות הנושמות המשלבות הדפסים, אתם נהנים מכל העולמות – נראות נפלאה המתאימה לכם, לצד חולצה נעימה ונושמת.

אימון נעים בחדר הכושר

לא מעטים אלו שדבקים באורח החיים הבריא ועל כן יוצאים לריצות בטיילת או לאימונים בחדר הכושר. לא אחת, מה שמפריד בין היציאה לאימונים ובין ישיבה מול הטלוויזיה בבית, היא כמויות הזיעה שלעתים מפריעות למתאמנים רבים. עם חולצות נושמות, אתם מקלים את התחושה הלא נעימה המתלווה לאימוני הכושר בעקבות הזיעה הטבעית מהאימונים. הדפסה על חולצות נושמות מאפשרת לכם לדבוק בשגרת האימונים שלכם, וכל זאת עם חולצה נושמת שמעבר לנראות, גם תעניק לכם נוחות.

מוציאים מהחולצה קצת יותר…

אז מצד אחד ישנן חולצות נושמות, אך מצד שני גם יש חולצות נושמות עם הדפס – למה כדאי דווקא אותן? ההדפסה על החולצות היא במידה רבה חולצה המוענקת לכם בעיצוב אישי, שכן אתם יכולים להחליט איך תעוצב החולצה שלכם – עם כיתוב, הדפסת תמונה או שילוב של השניים. כך, אתם יכולים לא לפנק רק את עצמכם עם חולצה בעיצוב אישי המתאימה לכם, אלא גם להעניק מתנה נפלאה המתאימה למקבל המתנה. כל זאת, עם חולצה נושמת ונעימה.

למה לבחור דווקא ב"פונגו"?

כל הדפס ועל כל חולצה – רק ב"פונגו". השירות הניתן לכם מעניק לכם אפשרות להנות מחולצות איכותיות לרבות חולצות נושמות, עם הדפסים באיכות הגבוהה ביותר.