• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

חולצות מודפסות לחורף

חורף חם ומעוצב במיוחד עם חולצות מודפסות

לא מעטים אלו שנוהגים לומר שהם מחכים לחורף רק בכדי ללבוש את בגדי החורף החמימים, המפנקים והמחמיאים. אם גם אתם מחכים לעונה הגשומה כדי ליהנות ממלתחה מרהיבה, לנו יש מה להציע לכם: חולצות מודפסות לחורף. "פונגו" מדפיסים עבורכם את מיטב ההקדשות והתמונות על מבחר מגוון ורחב של חולצות לחורף המתאימות לנשים ולגברים.

winter_03 winter_02 winter_01

על אילו סוגי חולצות ניתן להדפיס?

חולצות החורף מוגדרת כחולצות שהן עבות יותר ושהן בעלות שרוול ארוך. אם כן, החולצות החורפיות המוצעות לכם דרכנו הינן מגוונות וכוללות חולצות מכופתרות, קפוצ'ונים, חולצות טריקו ארוכות עם שרוול ארוך, פליזים ארוכים וחולצות פולו ארוכות. מי אמר שאופנת החורף שלכם צריכה להיות מוכתבת על ידי הרשתות הגדולות? איתנו ועם שירות הדפסה על חולצות לחורף, אתם מעצבים לעצמכם את המלתחה החורפית עם תמונות וכיתובים החביבים עליכם!

הדפסת תמונה על חולצות חורף כמתנת יום הולדת

חבר קרוב לספסל הלימודים של ילדכם חוגג יום הולדת? מלאכת חיפוש המתנה יכולה להיות ארוכה מאד בעת שאינכם ממוקדים, אך גם תוכלו להפוך אותה לקצרה וחמימה עם חולצה מודפסת ייחודית! רגע לפני שגם אתם תיפלו לקלישאות ותעניקו חולצה של רשת גדולה ומוכרת, למה שלא תעניקו חולצה מודפסת עם נימה אישית: תמונת חברות של ילדכם ושל הילד החוגג. מה יוצא לכם מזה? מתנה שימושית, אישית ומרגשת!

תמונה או הקדשה אישית – מה כדאי?

ההדפסות הזמינות לכם דרכנו כוללות או הדפסה של תמונה או הדפסה של כיתוב אישי. השאלה הנשאלת היא איזו הדפסה כדאי לעשות והתשובה אינה חד משמעית. לרוב, אם תרצו להעניק את החולצה כמתנה, אנו נמליץ על הדפסת תמונה על מנת להפוך את המתנה לאישית יותר ומקרבת יותר.

יחד עם זאת, אם החולצות המודפסות מוענקות לצוות העובדים במקום העבודה לדוגמא, נמליץ דווקא על הדפסת כיתוב שיכול להיות שם בית העסק שלכם, השם של הצוות, תאריך יום החברה או הגיבוש או סלוגן מוביל. הדפסת הקדשה על חולצת חורף תעניק גם היא מימד אישי לחולצה, אך כזה שהינו יותר פורמלי.