• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

חולצות לקייטנות

ילדות כובשת עם חולצת קייטנה מודפסת

למרות שהילדים אוהבים ללמוד ולהעשיר את עולמות התוכן והידע שלהם, עדיין אי אפשר להתעלם מכך שהדבר שלו הם מחכים וכהמים לאורך כל השנה הוא לשמוע את הצלצול האחרון שמודיע להם באופן רשמי על החופש הגדול. מעבר לכך שמדובר על חופש והתרעננות חיונית מספסל הלימודים, מדובר גם על כייף גדול וחוויות אינספור עם הקייטנות השונות. כבעלי הקייטנות המחפשים לרגש את הילדים ולהפוך את הקיץ שלהם לקיץ בלתי נשכח – הדפסה על חולצות לקייטנות היא התשובה לכם.

summer-camp_t-shirt_04 summer-camp_t-shirt_05 summer-camp_t-shirt_03

מתי מעניקים חולצות לקייטנות?

אז מתי בעצם מגיע השלב שבו מעניקים לילדים את החולצות בקייטנה? האמת היא, שהחולצות רלוונטיות בכל שלב. לרוב, מדובר על קייטנות האורכות בין כשבועיים לשלוש, כך שיש לכם מספיק זמן לפנק את הילדים בחולצה מודפסת. לרוב, בעלי הקייטנות מוצאים כי היום הראשון לקייטנה או היום האחרון לקייטנה – הם הימים הטובים ביותר להעניק את החולצה המגניבה.

summer-camp_t-shirt_02 summer-camp_t-shirt_06 summer-camp_t-shirt_01

פותחים את הקייטנה עם חולצה מודפסת מדליקה

כאשר מעניקים חולצות מודפסות לקייטנה ביום הראשון, הילדים זוכים בפריט מגבש ומלכד, שהופך אותם לשייכים. הילדים מצפים לקייטנה זמן רב לפני החופש הגדול, ובעת שאתם מקבלים שי מפנק כבר ביום הראשון, מעלים את סף הריגוש שלהם ומעניקים להם את תשומת הלב החמימה והנעימה שהם ציפו לה. לעתים, הילדים לא מכירים את הילדים שהולכים לבלות איתם בקייטנה, כך שקוד הלבוש הזהה לכולם מאפשר להם להיות מאוגדים ושווים.

 

רגע לפני שאומרים להתראות בשנה הבאה

כמו כן, ישנם אלו שבוחרים להעניק את החולצות ביום האחרון לקייטנה. כך, לא מעט ילדים מגיעים ביום הראשון אל בית הספר עם חולצות הקייטנה שלהם, שבמידה מסוימת משקפות את גאוות היחידה שלהם מהקייטנה. דרך החולצה הם מוצאים נושאים משותפים לשיח, משתפים בחוויות נפלאות שהם עברו הקיץ, ומעבר לכל – החולצה מאפשרת להם לשמר את הזיכרונות הנפלאים מהקיץ המקסים שעבר עליהם.

 

קלאסיקה על זמנית שתמיד מצליחה

גם אתם לבטח זוכרים את עצמכם מקבלים חולצות עם הדפסים שונים במסגרת הקייטנה שלכם. מדובר על דורות על גבי דורות של אנשים שנהנו מחולצה מדליקה במסגרת הקייטנה שלהם. אפשר לומר ללא ספק כי מדובר על קלאסיקה על זמנית שתמיד מצליחה, ופשוט מסרבת לחלוף. החולצות מעניקות לילדים תשומת לב רבה, ועם השקעה קטנה שלכם אפשר לקנות את עולמם. מעבר להדפס של שם הקייטנה, ברכה חמה לחופש נעים או איור משעשע, הרי שאפשר לבצע עם "פונגו" גם הדפסת תמונה על חולצה לקייטנה. כך, מפיקים מטכנולוגיית הדפסת החולצות אפילו קצת יותר…

 

למה דווקא פונגו?

רגע לפני שהקיץ הגדול מגיע, אתם יכולים להיות כבר מוכנים! "פונגו" מזמינים אתכם לשמח את הילדים עם חולצות במגוון צבעים, הדפסים ורמות גימור פשוט מושלמות. החומר האנושי הטוב ביותר לצד הציוד המתקדם ביותר, ממתינים לכם.