• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסת חולצות לפורים

במסיבת התחפושות זוכים עם החולצות המודפסות לפורים

אפשר לומר ללא כל ספק כי כל אחד אוהב לחגוג את המועדים והחגים בלוח השנה העברי. יחד עם זאת, נדמה כי ישנו חג אחד שכולם אוהבים במיוחד: חג הפורים. מה הופך את חג הפורים לכל כך אהוב? יש אלו שיאמרו כי מדובר על משלוחי המנות המפנקים, וישנם אלו שיצהירו בביטחון כי מדובר על התחפושות הצבעוניות שהופכות את החג לחג אהוב ומבדר. עם הדפסה על חולצות לפורים, אתם גם יכולים להנות מתחפושת מדליקה, וגם להעניק אותה כמתנה וכחלק ממשלוח המנות שלכם.

חולצות לפורים הדפסה על חולצות לפורים חולצה לפורים

חולצות לפורים כחלק מהתחפושת

אז איך החולצות המודפסות הופכות להיות חלק מהתחפושת שלכם? לעתים, אתם חוברים עם כמה חברים טובים, קולגות מהעבודה או בני משפחה ליצירת תחפושת משותפת. בעת שמדובר על תחפושת משותפת, לרוב מדובר על אותה התחפשות המקשטת את כל חברי הקבוצה. כך לדוגמא, תוכלו להתחפש לשליחי פיצה, למוקדנים של חברה מסוימת, לחברי להקה או לשחקנים של קבוצת ספורט. עם החולצות המודפסות על ידי "פונגו", תוכלו להנות מתחפושת מדליקה ומקורית, שתעלה ללא כל ספק את הסיכוי שלכם לזכות במסיבת התחפושות.

חולצה מודפסת לפורים הדפסת חולצה לפורים חולצה מגניבה לפורים

חולצה מודפסת כמתנת חג

חולצות מודפסות לפורים לא משמשות רק את אלו המבקשים להתחפש איתן, אלא גם עבור אלו המבקשים להעניק אותה כמתנה. כידוע, חלק מהמנהג התרבותי בחג הוא להעניק את משלוחי המנות, בהם משלבים מגוון מטעמים מתוקים שהופכים את החג לא רק לצבעוני, אלא לטעים במיוחד. החלטתם כי אתם רוצים להעניק מתנה נוספת בתוך המשלוח? חולצה עם הדפסה מבית "פונגו", היא מתנה מושלמת! אם יש משהו המאפיין את חג הפורים יותר מכל, הוא היכולת לצחוק, להשתטות ולהתדבר, כך שתוכלו לעשות זאת עם חולצות מצחיקות לפורים.

החולצות הן דרך נפלאה להנציח את הבדיחות הפרטיות שלכם עם החברים הטובים, להדפיס תמונה מדליקה ברוח הפורים ואפילו לשלב את הלוגו או הסלוגן של בית העסק שלכם וכך להעניק מתנה לעובדים שלכם שהיא במידה רבה גם אמצעי קדם נפלא לקידום האירגון שלכם. לבחירתכם, יכולת לשלב על החולצות הדפסים שונים לרבות כיתובים, ציטוטים משירים וכדומה, לצד תמונות בהדפסה באיכות גבוהה. הופכים את חג הפורים לחג שבו משלבים גם חולצות מדליקות ומבדרות!

purim_09 purim_08 purim_10

למה להזמין חולצה מודפסת לפורים מ "פונגו"?

מחפשים חברה שתדפיס עבורכם חולצות מגניבות לפורים? רק עם "פונגו"! אלפי לקוחות מרוצים הפרוסים על 20 שנות עבודה פוריות לא טועים, וכעת גם אתם מוזמנים להצטרף אל ההצלחה הגדולה. עם "פונגו" אתם נהנים לא רק מאיכות הדפסה גבוהה ותוצרים נפלאים, אלא גם משירות אדיב ומהיר. גם אם אתם מזמינים חולצה מודפסת בודדת, וגם אם מדובר על מספר רב של חולצות, אתם זוכים ליחס חם תוך שמתחייבים להוציא אתכם מרוצים. למה אתם מחכים? קדימה מדפיסים!