• הדפסה על חולצות
 • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

חולצות לטבעונים

הדפסה על חולצות לטבעונים – הציגו את המסר שלכם לראווה

אילו משפטים אפשר להדפיס על חולצה של טבעונים ואיך דואגים לכמות גדולה של חולצות בזמן קצר? אם אתם מחפשים חולצה מודפסת עם עיצוב או כיתוב לטבעונים, הגעתם למקום הנכון!

מהפיכת הטבעונות היא אחת החשובות של המאה ה-21, במיוחד לאור העובדה שכמעט כולם כבר התוודעו לתנאים הזוועתיים שבהם מוחזקים בעלי חיים בבתי גידול של תעשיית המזון והחקלאות. עם זאת, אנשים רבים עדיין מתנגדים לאורח החיים הזה, אך ניתן להפיץ את הבשורה בדרך מרעננת שיכולה אפילו להעלות חיוך עם חולצות מעוצבות ומודפסות.

אצלנו בפונגו תוכלו לעצב לעצמכם חולצה טבעונית בכל דרך שתרצו, או שתתנו לנו לעצב לכם אותה, והיא תוכל להיות אצלכם תוך זמן קצר בלי שתצטרכו אפילו לצאת מהבית. אפשר להזמין חולצות בכמויות גדולות או חולצות בודדות, ובאיכות מעולה שלא תיהרס בכביסה.

vegan-03 vegan-02 vegan-01

חולצות לזכויות בעלי חיים – תוך זמן קצר אצלכם

אי אפשר לארגן פעילות למען זכויות בעלי חיים או לצאת להפגנה בלי שיהיו סממנים שאנשים יזכרו, ואותם אפשר להדפיס על חולצות כדי שכל משתתף יוכל להוות דוגמה לערך שעליו אתם מגנים. אנחנו ממליצים לכם להזמין מספר חולצות גבוה בכ-20% ממספר המשתתפים הצפויים בפעילות שאתם מארגנים, ובגדלים שונים כך שגם ילדים יוכלו לקחת חלק פעיל בה וירגישו מחוברים לפעילות. מרגע אישור ההזמנה החולצות יגיעו אליכם עד מפתן הדלת תוך מספר ימים.

vegan-06 vegan-05 vegan-04

חולצות בשלל סוגים מ-100% כותנה

חולצות לטבעונים אנחנו מזמינים מחברות שונות, ודואגים תמיד שיהיו עשויות מ-100% כותנה. תוכלו להסתכל בדף המוצרים שלנו כדי לראות אילו חולצות אנחנו מציעים, ביניהן טריקו, תינוקות, שרוול קצר / ארוך, דרייפיט, פולו, אמריקאיות וצמודות. מעבר לכך, ניתן לרכוש גם כובעים, כריות נוי או אפילו סינרים עם הדפסים לטבעונים – מושלם בשביל מי שמתכנן ברביקיו טבעוני בחצר האחורית של ביתו.

  *משלוח קובץ כבד יכול לקחת יותר זמן תלוי במהירות החיבור שלך

  רעיונות למשפטים על חולצות טבעוניות

  רוצים להראות לכולם איך נראים החיים הטובים כשטבעונים? מנסים להפיץ את הבשורה בדרך שתשבור את הקרח ואף תעלה חיוך על פניהם של אחרים? תוכלו לשלוח אלינו במייל את המשפט שתרצו להדפיס יחד עם הצעה לעיצוב מקורי, או שתוכלו להשתמש באחד המשפטים הבאים ואנחנו כבר נדאג נעצב את החולצה שלכם:

  √ דברים רעים קורים כשאנשים טובים שותקים

  √ אלוהים אהב את הציפורים ויצר עצים. האדם אהב את הציפורים ויצר כלובים

  √ לא אוכלים חברים!

  √ טבעונות, או שמישהו ימות

  √ טבעוני/ת גאה!

  √ היום זה יום טוב לעבור לטבעונות

  √ בשר זה רצח / טבח!

  √ ככה נראה טבעוני

  √ אל תשאל אותי למה אני טבעוני, שאל את עצמך למה אתה לא

  √ אני לא טבעוני כי אני אוהב חיות, אני פשוט ממש שונא צמחים

  √ מכור לבשר לשעבר

  √ 100% טבעוני

  √ טבעוני רק כדי לעצבן אותך

  √ אני לא אוכל שום דבר שמחרבן