• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

חולצות לבחירות

חולצות מודפסות של מפלגות

בכל מסע בחירות מחדש חושבים המועמדים איך להפיץ את המסרים שלהם בצורה ישירה, יעילה ושיווקית. לצד מסעות הפרסום הגדולים והיקרים, גם ישנה אפשרות באמצעות תקציב צנוע יותר להפגין נוכחות עם חולצות עם כיתוב בחירות. חולצות אלו מיועדות גם לפעילים שעובדים בשם המועמדים, וגם עבור העובדים על קמפיין הבחירות. מסר נכון על החולצה יכול לחלחל לתודעת הקהל וכך להעלות את המועמד לשיח הציבורי. "פונגו" מתחייבים על הדפסה איכותית שאינה מתקלפת – כל הדרך אל הקלפי!

bkhirot-03 bkhirot-02 bkhirot-01

 

מסע הפרסום היעיל ביותר: חולצות מודפסות של המתמודדים

הסיבה כי הדפסה על חולצות לבחירות מומלצת היא לא רק מאחר וזוהי דרך לגיטמית לפרסם את המועמד, אלא מאחר וזהו סטנדרט קיים אצל כל המועמדים האחרים. חודשים לפני יום הבחירות, מתקיימים מסעות פרסום מאסיבים של כל המתמודדים האחרים, בין היתר באמצעות חולצות שלובשים הפעילים הרשמיים וגם התומכים במועמד. במקרים בהם מועמד אינו דואג לחולצות מודפסות, הוא במידה רבה נשאר מאחור ומפספס את קהל המצביעים שעוד מתלבט.

 

איזו מידה היא המומלצת ביותר עבור חולצת בחירות?

הדפסה על חולצות של מפלגות מומלצת במידת ONE SIZE או במידת M. זוהי מידה ממוצעת שלרוב מתאימה לרוב התומכים והפעילים המעוניינים ללבוש את החולצה המודפסת. חולצות אלו נוטות להיות גדולות יותר, זאת על מנת להבטיח שהן יתאימו לכל דורש. בשונה מאירועים אחרים בהם מעניקים חולצות מודפסות במידות שונות בהתאם לקהל היעד, חולצות למטרה זו מודפסות באלפי יחידות, כך שחשוב לשמור על מידה קבועה שתתאים לכל הקהלים. החולצות הן מחווה יפה מצד אחד לכל הפעילים, וכלי שיווקי יעיל עבור המתמודד מצד שני.

 

לא מחכים לרגע האחרון, אלא דואגים לחולצה לכל פעיל

כפי שלא ממתינים עם מסע הפרסום ברשתות החברתיות, הרדיו והטלוויזיה לרגע האחרון, כך גם לא מחכים לרגע האחרון עם חולצות המפלגה או המועמד. החולצות שהפעילים לובשים מייצרות נוכחות של המועמד ברחבי העיר או ברחבי המדינה, וכך המסרים של כל מועמד מתפרסמים בציבור. החולצות הנבחרות לרוב הן חולצות בצבע לבן, המשדרות התחלה חדשה, מועמד טהור ללא כל אינטרסים ואלו גם חולצות בצבע נייטרלי שעליו ניתן להדפיס את הצבעים המזוהים עם המועמד.

 

חולצת בחירות עם כיתוב ולוגו המפלגה היא המתאימה ביותר!

איך נראית חולצת הבחירות המתאימה ביותר? המון פעמים נשאלת השאלה האם כדאי לדבוק אך ורק בתמונה של המועמד, או שכדאי דווקא ללכת על כיתוב מתאים. ההמלצה היא לשלב את שניהם: תמונה וכיתוב גם יחד. על חלקה הקדמי של החולה יהיה נכון להדפיס תמונה של המועמד או לוגו של המפלגה, ואילו בחלקה האחורי יהיה ניתן להדפיס סלוגן, סיסמת בחירות או את שם המועמד. ככל שהחולצה תהיה בעלת נוכחות גבוהה יותר, כך המסרים יחדרו יותר אל תודעת הציבור.