• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסה על חולצות כדורסל

עולים על הגל עם חולצות הכדורסל

*יש להביא את החולצה איתכם לצורך ההדפסה!*

אם גם אתם מתעניינים בימים אלו בשירות של חולצות כדורסל עם הדפסה, דעו שהגעתם אל המקום הנכון! לא משנה מה המטרה, לאיזו קבוצת גיל ולאיזה אירוע – את החולצות המודפסות עושים רק דרך "פונגו" – חברה בעלת מוניטין רב וקהל לקוחות מרוצים.

basketball_t-shirt_02 basketball_t-shirt_04 basketball_t-shirt_03

חולצות כדורסל להדפסה ליום הגיבוש

השנה החלטתם לערוך ליום הגיבוש השנתי שלכם במסגרת מקום העבודה, טורניר כדורסל בין המחלקות השונות? אתם יכולים להבטיח כי העובדים שלכם אכן יהנו ויתגבשו, ועל מנת להשלים להם את החוויה – דאגו להם לחולצות כדורסל מודפסות ומדליקות. שירות של הדפסה על חולצות כדורסל מאפשר לכם למנף את החוויה של העובדים, ולתת להם את התחושה שהם שחקני כדורסל ולהכניס אותם לרוח התחרות. על מנת להבדיל בין הקבוצות, תוכלו להדפיס חולצות בצבעים שונים, ועליהם מספרים, שם החברה שלכם או תאריך וכותרת יום הגיבוש שלכם.

basketball_t-shirt_01 basketball_t-shirt_05 basketball_t-shirt_06

מתנה נפלאה לילדים חובבי הכדורסל

חבר של ילדכם חוגג יום הולדת בקרוב וסימן ההיכר שלו הוא האהבה הגדולה לכדורסל? במקום להעניק לו עוד מתנת יום הולדת חביבה, תוכלו להעניק לו מתנת יום הולדת מרהיבה! חולצות כדורסל עם השם שלי הן להיט, שמעניק לילדים את התחושה כי הם שחקני כדורסל מפורסמים, כמו האלילים הגדולים שלהם. בחולצות הכדורסל נהוג לשלב את מספר השחקן בצירוף השם שלו, ואין מתנה נפלאה מזו לילד המעריץ שחקן כדורסל מוכר ואהוב.

מתנת פתיחת שנה לחוג הכדורסל

איך מכניסים את הילדים בחוגי הכדורסל להתלהבות, איך מחדירים בהם תשוקה ואיך גורמים להם להתמיד? עם הדפסה על חולצת כדורסל! החולצות נותנות לילדים טעם של שחקנים אמיתיים, ואין תחושה מספקת ומהנה יותר לילד מאשר חולצה שגורמת לו להרגיש חלק מהקבוצה. החולצות המודפסות הן מתנה נפלאה לפתיחת השנה בחוג, או לחילופין כמתנת סוף שנה דרכה הם מרגישים כי הם עברו דרך ארוכה על מנת לזכות בחולצה המיוחדת.

למה לבחור דווקא ב"פונגו"?

המטרה היא לא רק חולצה מודפסת, אלא חולצה מודפסת באיכות גבוהה. על כן, הבחירה שלכם ב"פונגו" היא הבחירה הבטוחה על מנת להגשים את מטרתכם. פנקו את העובדים, הילדים או החברים בחולצה מודפסת מרהיבה!