• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסה על חולצות כדורגל

לא צריך לפשוט רגל עם הדפסת חולצות כדורגל

*יש להביא את החולצה איתכם לצורך ההדפסה!*

הדפסה על חולצות כדורגל ועל חולצות באופן כללי נמצאות חביבות על גדולים וקטנים כאחד. לצד להיטים שונים שעולים ויורדים, טרנדים שמתחלפים ומתנות שונות שלעתים לא מצליחות כמצופה, דווקא החולצות המודפסות מוכתרות תמיד כסיפור הצלחה גדול בכל אירוע ולכל הקהלים. עם "פונגו" אתם יכולים להנות מחולצות מודפסות באיכות גבוהה ובמחירים נוחים.

חולצת כדורגל הדפסה על חולצת כדורגל הדפסת שם על חולצת כדורגל

הדפסה על חולצת כדורגל לחוגי הספורט

אם אתם מדריכים בחוגי ספורט שונים לרבות חוגי כדורגל, אתם רוצים להעניק כמתנה לילדים חולצות מודפסות של כדורגל. אם המטרה שלכם לגבש את הילדים וללכד אותם תחת אותו תחום עניין, הרי שהחולצות המודפסות שמגלמות קוד לבוש זהה היא התשובה שלכם. חולצות כדורגל עם הדפסה יכולות להגיע באופנים שונים, וכך להפוך את הילדים לשחקני כדורגל מתחילים שתוחדר בהם מוטיבציה להצליח ורצון להגיע אל החוג בכל פעם מחדש במלוא המרץ!

הדפסת כיתוב על חולצת כדורגל חולצה מודפסת חולצת כדורגל עם השם שלך

אפשרויות ההדפסה רבות ומגוונות והן בחירה שלכם: מצד אחד, תוכלו להדפיס חולצה עם שמות הילדים, חולצות עם מספרים וחולצות עם כיתוב של שם החוג. כך, מעניקים מתנה נפלאה לילדים ומכניסים אותם אל המגרש ברגל ימין.

חולצת כדורגל עם הדפס כחלק מפעילות ביום ההולדת

חולצות כדורגל עם הדפס הן לא מתנה נפלאה רק לילדים שלוקחים חלק בחוג הכדורגל השכונתי, אלא גם לילדים שחוגגים יום הולדת עם חבריהם הטובים. כיום, נהוג לערוך ימי הולדת המיועדים לבנים או לבנות. אם הילד שלכם חוגג השנה את יום ההולדת עם החברים הטובים בחגיגה המבוססת על הספורט האהוב – כדורגל, הרי שחולצה לכל ילד במתנה תמנף את החגיגות! כך, הילדים מרגישים כשחקני כדורגל, ממש כמו האלילים הגדולים שלהם. ביום ההולדת – כל חלום אפשרי, והוא מתחיל עם חולצה מודפסת.

למה להזמין הדפסה על חולצות כדורגל ב"פונגו"?

"פונגו" לא רק מאפשרים לכם להדפיס על חולצות הכדורגל, אלא גם להנות מתוצרים באיכות גבוהה. ההדפסה מתבצעת בטכניקות המתקדמות והאיכותיות ביותר, וכך החולצה יכולה להישאר איתכם לעוד זמן רב. לבחירתכם, אפשרויות שונות של הדפסה: החל מהדפסת תמונה של כוכב כדורגל אהוב ועד לחולצה בפורמט של חולצות כדורגל עם השם שלי – מתנה נפלאה לכל ילד.