• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

חולצות זוגיות

שניים זה תמיד ביחד – גם על חולצה מודפסת

המון פעמים בעת שמעניקים חולצה במתנה, מדובר על אדם המעוניין להעניק מתנה לאדם אחר קרוב אליו. למה שלא תעניקו זה לזו מתנה, בדגש על מתנה זוגית? "פונגו" מזמינים גם אתכם ליהנות משירות הדפסה של חולצות זוגיות יצירתיות. הדרך לקדש את הזוגיות באה לידי ביטוי בטבעות נישואין שכל אחד עונד, אך ניתן לקשור את הקשר הזוגי שלכם גם באמצעות חולצה זהה שתהיה לכל אחד מכם.

couple-03 couple-02 couple-01

אז מה זה בעצם חולצות זוגיות?

הדפסת חולצות זוגיות למעשה מאפשרת לכם להתחדש באותה החולצה. כידוע, לאישה פריטי לבוש מסוימים, וכך גם לגבר. הסיכוי כי יש לכם בארון את אותה החולצה הינו נמוך מאד עד אפסי, אך תוכלו יחד לייצר לעצמכם את החולצה הזוגית שתהיה משותפת לכם. בעת שיש לכם חולצה זהה, אתם למעשה נהנים מקטע ייחודי שיש לכם, שיוצר קירבה, גיבוש והמון אינטימיות. חולצות זוגיות מגניבות יכולות להיות מצד אחד חולצות שיש עליהן כיתוב שמותיכם, התאריך בו הכרתם, משפט מנצח שלכם, ציטוט משיר, בדיחה פרטית ואפילו תמונה זוגית שלכם.

המתנה האידיאלית ליום האהבה

לעתים, הדפסת החולצות בפונגו לא מתבצעת במשותף על ידי שניכם. מה שקורה הוא שהחולצה ניתנת במתנה. כך לדוגמא, כמתנת יום האהבה. במקום לרכוש שוב מארז שוקולדים או ליהנות מארוחה במסעדה שהחוויה ממנה מסתיימת כעבור שעה, תוכלו ליהנות מפריט לבוש מנצח, זוגי ומקורי! חולצות זוגיות מצחיקות ליום האהבה יכולות להפוך להיות פריט הלבוש הרשמי שלכם בתוך הבית, כחולצת הפיג'מה או אפילו כחולצה ליום יום! מתנה כזו ליום האהבה הופכת אתכם מקוריים, רומנטיים ומאד זוגיים.

החולצה הרשמית לרחבת הריקודים באירוע החתונה

בנוסף, ניתן להדפיס את החולצות גם לקראת אירוע החתונה שלכם. לבטח גם אתם מכירים את הטרנד החם של לבישת חולצת חתן וכלה בשלב רחבת הריקודים (להזמנת חולצות חתונה מודפסות לחצו כאן). לרוב, החתן וחבריו הטובים לובשים את החולצות, אך לאחרונה גם הכלות בחרו לדבוק בטרנד החם עם החברות הטובות שלהן. על כן, את תוכלי להדפיס חולצה שעליה תמונה של בן הזוג שלך, בעוד אתה, החתן, תוכל להדפיס את התמונה של אשתך היקרה.

חולצות זוגיות גאוניות: הדפס של כל אחד מכם

כיום ניתן לרכוש חולצות שעליהן הדפס של להקות, זמרים וכוכבי נער. ומה לגבי חולצות עם הדפס שלכם? אלו מכם שרוצים להעניק מתנה שמשלבת הומור, אינטימיות וטון אישי – זו הדרך: חולצות זוגיות ליום הולדת של בן או בת הזוג! בעת שאתם מעניקים לבן או בת הזוג שלכם חולצה עם תמונה זוגית, אתם משלבים את הקריצה ההומוריסטית כאילו ואתם כוכבי רוק, ומצד שני מנציחים את האהבה הגדולה שלכם על פריט הלבוש הפופולארי ביותר – חולצת T. ישנן המון מילים לאהבה – הדפיסו אותן על החולצה החדשה שלכם…