• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

חולצות גאווה

גאים בחולצות מודפסות למצעד הגאווה!

אירועי הגאווה בישראל הולכים וגדלים יותר ויותר משנה לשנה, כאשר מצטרפים אל קהל החוגגים אחים ואחיות של הגאים, ההורים הגאים ועוד אנשים נוספים הבוחרים להפגין הזדהות ולצאת לחגוג במצעדים במטרה להעלות את המודעות לזכויות הקהילה הגאה. "פונגו" מצטרפים למצעד בגאווה עם שירות של חולצות למצעד הגאווה. ההדפסות שאנו מבצעים כוללות תמונות או כיתובים, או שילוב של שניהם.

lgbt-praid_03 lgbt-praid_01 lgbt-praid_02

חולצות למצעד בתל אביב ובערים הגדולות בעולם

חולצת דגל הגאווה היא חולצה שיש לה ביקוש רב. הסיבה? מצעדי גאווה הנערכים בתל אביב, בערים נוספות בישראל כמו כפר סבא וירושלים, וגם בערים גדולות בחו"ל כמו ניו יורק, סטוקהולם וברצלונה. הדרך של הקהילה הגאה להתבלט ולהעביר את המסר שלה היא בין היתר עם חולצה מתאימה הנושאת עלה מסרים של גאווה. החולצות אומנם מותאמות למצעד הגאווה, אך יכולות לשמש אתכם גם לאורך השנה עם העברת המסר החשוב. אנו מדפיסים על חולצות בכל הגדלים ומכל סוג – מגופיות, דרך חולצות T ועד חולצות מכופתרות.

הדפסת תמונה על חולצה למצעד הגאווה של האייקון החביב עליכם

הדפסת דגל הגאווה על חולצה היא אפשרות אחת העומדת לרשותכם, אך מאחר ושירותי ההדפסה שלנו מתקדמים, הרי שנוכל להדפיס לכם על חולצת הגאווה גם את האייקון המוביל שלכם המזוהה עם הקהילה הגאה. באפשרותכם, ליהנות מחולצות מודפסות הכוללות כמה תמונות, כיתובים או כל שילוב אחר שתירצו ליצור. אנו מדפיסים בטכניקות המתקדמות ביותר, כך שמובטחת לכם חולצה באיכות גבוהה עם הדפסי חולצות עמידים.

חולצות לקבוצות נוער ולכל הגאים!

כיום פועלות בישראל קבוצות נוער שהמשותף להן הוא הנטייה המינית. בקבוצות שכאלו חשוב מאד להעניק לבני הנוער המשתתפים חולצות עם מסרים של גאווה, שכן הן יוצרות ליכוד ותחושה של קבוצה מגובשת וחמה. בני נוער המגלים את נטייתם המינית בגילאים אלו, צריכים לקבל את התחושה של החיזוק ושל השייכות – וחולצה המשותפת לכל קבוצת המשתתפים מייצרת את אותה תחושה חשובה. ניתן להדפיס לצד דגל הגאווה גם הדפסים שונים כמו לוגואים של קבוצות הנוער, שמות וציטוטים שונים.