• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

חולצה להפגנה

יוצאים להפגנה עם מסר ברור

במדינה דמוקרטית כמו ישראל, ישנה הזכות הלגיטימית לאנשים להביע את דעתם. כך, קורה שלא אחת מתארגנות קבוצות שונות המלוכדות סביב רעיון משותף, ובוחרות להפגין. הפגנות לא צריכות להיות רועשות, אלא ניתן גם בשקט להעביר רעיונות או מסרים חשובים. איך יוצאים להפגנה? עם חולצות מודפסות להפגנה.

חולצות להפגנה חולצה להפגנה הדפסה על חולצות להפגנה

הדפסה על חולצות להפגנות – למה זה חשוב?

אלו היוצאים להפגנה הינם בעלי מכנה משותף. מאחר ובהפגנה המטרה היא להעביר את המסר בצורה ברורה ומובהקת, תוך שמנצלים את חופש הביטוי על הצד הטוב ביותר, הרי שאין דרך טובה יותר מאשר להציג את המסרים על חולצות. אינכם צריכים להניף שלטים או לצעוק בקול גדול את זעקתכם, אלא תוכלו לעשות זאת עם חולצה להפגנה עם כיתוב או תמונה.

לא אחת, במהלך הפגנות, ישנן כמה קבוצות כאשר לכל קבוצה אינטרס אחר והשקפה אחרת. איך תוכלו להתלכד סביב הרעיון שלכם ולדעת מי חברי הקבוצה שלכם? דרך החולצות המודפסות. לבחירתכם אפשרות לבחור להדפיס תמונה או כיתוב על החולצות, וכך להתאים אותן אל ההפגנה והמסרים שתרצו להעביר.

הדפס על חולצה להפגנה חולצה להפגנה עם הדפס כיתוב על חולצה להפגנה

מחלקים חולצות לחברי הקבוצה

תחילה, תוכלו להגיע אל מקום ההפגנה עם החולצות שדאגתם להן מבעוד מועד. יחד עם זאת, ההמלצה היא להגיע אל מקום ההפגנה עם מלאי נוסף של חולצות, וזאת על מנת לחלק לאלו שבאו לתמוך בכם. החולצות יהיו בעלות נראות זהה, כאשר המוטיב המוביל יהיה צבע החולצה וההדפס שעליה. ככל שיהיו יותר מפגינים עם חולצות, כך גם הכוח שלכם ישתקף כחזק יותר שכן יש לכם יותר תומכים. לפני שיוצאים להפגנה, זוכרים כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא עם מסרים ברורים וחדים – ממש כמו המסרים שניתן להפיק עם שירות של כיתוב על חולצה להפגנה.

 

חולצות מחאה – האאוטפיט שלכם להפגנה הבאה בקפלן

התקופה האחרונה הביאה איתה לא מעט חילוקי דעות ותסכולים. אבל דבר אחד יפה צמח ממנה: תרבות המחאה בישראל החלה לצבור תאוצה. אנשים מכל הקשת הפוליטית, בכל גיל ומכל מגזר יוצאים לרחובות ומשמיעים את קולם. נקווה שהעירנות הציבורית תישאר גם בהמשך, משום שיש לה חשיבות להתנהלות תקינה ודמוקרטית. אחת הדרכים לחדד את המסר שלכם בהפגנות, היא שימוש בחולצות מחאה, מיצגים אומנותיים ואקססוריז שונים. אצלנו תוכלו להדפיס חולצות מחאה עם כיתוב חד ושנון באיכות גבוהה, במגוון מידות ובמחירים נוחים.

איפה קונים חולצות עם כיתוב דמוקרטיה

חולצות אדומות לשמירה על זכויות הנשים, תלבושות למחאת השפחות וחולצות בעד הדמוקרטיה – ההפגנות נגד הרפורמה המשפטית הביאו איתן פרטי לבוש שהם הרבה יותר מגימיק או אופנה חולפת. אצלנו תוכלו להדפיס חולצות עם כיתובים שונים. מחפשים השראה? הנה כמה רעיונות:

"דמוקרטיה עכשיו"

"לא להפיכה המשטרית"

"אני ליכודניק מאוכזב"

אין דמוקרטיה, אין הייטק"

בלי דמוקרטיה אין אקדמיה"

"אנחנו התקווה"

"משילות היא לא עריצות"

"להיות עם חופשי בארצנו"

"לא אשתוק כי ארצי שינתה את פניה"

"מושחתים נמאסתם"

"דמוקרטיה לכולם.ן"

 

חולצות למען הדמוקרטיה בעיצוב אישי – אל תהססו להשמיע את הקול שלכם

חולצות למען המחאה יכולות להתבסס על מסר חד וברור – כמו המילה "דמוקרטיה" ותו לא. אפשרויות נוספות הן כיתובים הומורסטיים כאלה ואחרים. קחו לדוגמה את המפגינה שהחזיקה שלט "הגרנדמייזר שלי מתהפכה בקבר", כרפרנס על נאום האנגלית השבורה של סמוטריץ'. התמונה של השלט שברה את הרשת, ואת אותו הדבר אפשר לעשות גם עם חולצות מחאה. נסו לחשוב על כיתוב מיוחד, ואל תהססו לבחור בכיתובים בשפה האנגלית – יש להם סיכוי גדול יותר להיות מסוקרים בתקשורת הבינלאומית. כדי לחדד את המסר, תוכלו ללכת בקבוצה עם מספר חברים שלובשים חולצות זהות, או חולצות שמשלימות זו את זו. חולצה בעיצוב אישי זוהי דרך נהדרת להעביר את המסר בצורה ייחודית, ולתת דרור ליצירתיות ולשנינות שלכם. חוץ מכיתובים, תוכלו גם להדפיס ציורים שהכנתם, או כל דבר אחר – השמיים הם הגבול.

 

למה דווקא פונגו?

על מנת להפיק חולצות מודפסות ברמות הגימור הגבוהות ביותר, הרי שאתם צריכים לחבור לחברה מובילה ומנוסה. פונגו כבר צועדת יותר משני עשורים עם קהל לקוחות מרוצים, וכעת הגיע גם תורכם להנות מהשירות של החולצות המודפסות – לכל מטרה ולכל הפגנה. מובטח לכם שירות נפלא לצד מקצועיות שאין דומה לה.