• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסת דגלים על חולצות

הדפסות איכותיות של דגלים על חולצות

האם תוכלו לחשוב על דבר המזוהה יותר עם ישראל מאשר הדגל בצבעי כחול ולבן? כנראה שלא. כפי שדגל ישראל משמעותי עבור כל הישראלים, כך גם הדגלים של ארצות אחרות שעבורן הם הסמל המוביל ביותר. "פונגו" מזמינים אתכם ליהנות משירות איכותי של הדפסת תמונה של דגל על חולצה! מתי מדפיסים את הדגלים על חולצות? אתם בוחרים: החל מחגיגות ימי ההולדת, דרך פעילויות גיבוש במסגרת מקום העבודה ועד כחולצות לקבוצות צפייה במשחקי הספורט השונים.

flag_03 flag_02 flag_01

חוגגים יום הולדת עם חולצות מודפסות!

חגיגת יום ההולדת שלכם ילדכם קרבה והחלטתם לחגוג את יום ההולדת בקונספט חגיגת ספורט? הילדים מבקשים מכם לא אחת לרכוש להם חולצה של הקבוצה החביבה עליהם, אך כעת תוכלו להפתיע אותם ביום הולדתם עם הדפסת ציור של דגל על חולצה! כיום ישנן פעילויות יום הולדת המדמות את משחק המונדיאל: מחלקים את הילדים לשתי קבוצות כאשר כל קבוצה מייצגת מדינה. כך, כל אחד מהילדים המשתתפים יקבל חולצה שעליה מודפס הדגל של הקבוצה שבה הוא משחק. לבחירתכם אפשרות להיות נציגי ישראל עם הדפסת דגל ישראל על חולצה, או לייצג את צרפת עם הדפסת דגל צרפת על חולצה.

חולצת "ברוכים הבאים" לתגלית

פרוייקט תגלית מאפשר ליהודים מהתפוצות להגיע ולגלות את ישראל. אתם עומדים לקחת חלק בפרויקט ורוצים להפתיע את משתתפי הקבוצה המגיעים מכל קצוות תבל? חולצה שעליה מודפס דגל המדינה שלהם ודגל ישראל היא המתנה המרגשת ביותר שתוכלו להעניק להם. דגלים היוצרים דו שיח על חולצה מודפסת יוצרים גשר ואווירה חמימה בלב וזו בדיוק האווירה שתרצו בשהות המשותפת שלכם. לבחירתכם, אפשרות להדפיס כל דגל על כל חולצה: הדפסת דגל ארה"ב על חולצה בשילוב עם דגל ישראל ושילובים נוספים בהתאם למדינות המשתתפות.

טורניר עובדים ביום הגיבוש? חולצה מעוצבת עם תמונת דגל וכיתוב

יום הגיבוש של העובדים שלכם הוא לא יום גיבוש ללא חולצה מודפסת עם דגל! אתם עושים טורניר כדורגל? חלקו את צוות העובדים שלכם לקבוצות! החלטתם לערוך יום ספורט ארגוני המבוסס על האולימפיאדה? חולצות מודפסות עם דגלים של כל המדינות יוסיפו לתחושת התחרותיות והרצון להצליח! הכניסו את העובדים שלכם לאווירה עם הדפסת דגל גרמניה על חולצה, צרפת, ארה"ב, אנגליה, ברזיל, פורטוגל או כל נבחרת אחרת שרק עולה על דעתכם!

מחממים מנועים לקראת אליפויות שונות

אם עד היום הייתם צופים במשחקי הספורט כשבידכם דגל שאתם מניפים, כעת אתם יכולים להביע את תמיכתם בקבוצה החביבה עליכם עם חולצה שעליה מודפס דגלה של המדינה שאתם אוהדים. יש לכם קבוצת צפייה קבועה במשחקי הספורט השונים לרבות אליפויות שנתיות, יורוליג, אולימפיאדה או מונדיאל? הפכו את קבוצות הצפייה לחוויה של ממש עם חולצות מודפסות! "פונגו" מדפיסים את דגלי כל המדינות – מאסיה, דרך אוסטרליה ועד אמריקה, מאירופה ועד אפריקה.