• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסה על חולצת פולו

על חולצות פולו מדפיסים וחיוכים מכל עבר רואים!

כמעט לכל אחד בארון הבגדים שלו יש חולצה מודפסת שהוא קיבל באחת התקופות בחייו: לעתים זו הייתה מתנת יום הולדת, רבים אלו שקיבלו את החולצה בסוף הטירונות וישנם גם אלו שקיבלו אותה במעמד יום הגיבוש ממקום העבודה. המשמעות? החולצות המודפסות הן לא פחות מלהיט מסחרר שמסתמן כהצלחה גדולה בקרב כל הקהלים. הפעם החלטתם ללכת על הדפסה דיגיטלית על חולצת פולו? שירות ההדפסה על החולצות לא מפסיק להעלות חיוכים!

polo_03 polo_02 polo_01

מתנה נפלאה, מזכרת בלתי נשכחת – הדפסה על חולצות פולו

אז מה הופך את השירות של הדפסה על חולצת פולו לכל כך כדאי? העובדה שהוא משרת גם את מעניקי החולצה וגם את מקבלי החולצה. איך בדיוק? לרוב, החולצות ניתנות במתנה ממסגרות שונות. כך קורה, שהחולצה מוענקת כמתנה אך נשארת גם כמזכרת נפלאה. בכל פעם שמקבל המתנה ילבש את החולצה, הוא יזכר באותם רגעים יפים שבזכותם הוא קיבל את החולצה הנפלאה. יחד עם זאת, המון פעמים החולצה הינה מקור לגאווה גדולה, בעקבות אירועים בהם היא ניתנת כמו קורסי הצטיינות, תנועות נוער וכדומה.

חולצת יום ההולדת הרשמית של סבא או סבתא

החלטתם לארגן מסיבת יום הולדת גדולה לסבא או לסבתא? ככל שהם גדלים יותר, כך קשה לרגש אותם יותר מאחר והם ראו לא מעט בחייהם. למרות זאת, עם חולצה מודפסת שתהיה מעין תלבושת אחידה לכל האורחים בחגיגה, תהיו בטוחים כי הם יתרגשו וירגישו את גודל ההשקעה, הכבוד והאהבה המופנים אליהם ביום חגם. חולצות פולו בעיצוב אישי הם עוד אלמנט נוסף שיהפוך את החגיגה ליקרים לכם לחגיגה בלתי נשכחת!

לבוש פורמלי לנותני השירות

אתם מנהלים תחנת שירות ורוצים לייצר קוד לבוש אחיד ופורמלי לכל העובדים? חולצות הפולו המודפסות הן בדיוק מה שאתם צריכים! נותני השירות בתחנות השירות השונות מתבקשים לשמור על מידה של רשמיות, וזאת על מנת לכבד את המקום בו הם עובדים ובעיקר את קהל הלקוחות. על כן, הדפסת תמונה על חולצת פולו של שם בית העסק, בליווי שם העובד, יכולה למתג במיתוג גבוה ואיכותי את העסק שלכם.

מוסיפים מימד אישי על החולצה

כוחן של החולצות המודפסות הוא ביכולת שלהן להפוך למתנה אישית בשניות. בעוד חולצות הנמכרות ברשתות הגדולות מגיעות ככאלו המוכנות מראש למכירה, החולצות המודפסות הן במידה רבה חולצות המעוצבות לכם באופן אישי על פי דרישותיכם. כך לדוגמא, הדפסת שם על חולצת פולו הופכת את החולצה בשניות מחולצה רגילה לחולצה אישית מאד. דומה הדבר כמובן עם הקדשה על חולצת פולו – ברכה ליום הולדת, ברכה לרגל הגיוס, ציון יום הנישואין, אירוע לידה או אירוע המצווה וכדומה. מדפיסים על חולצות, מרגשים עד דמות וזוכים לחיוכים המספקים עד מאד!