• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסה על חולצת דרייפיט

הדפסה על חולצות הדרייפיט – הדפסה אידיאלית, נוחות מקסימלית

ענף החולצות המודפסות הולך ותופס תאוצה יותר ויותר משנה לשנה. בעוד ישנם טרנדים חולפים, נדמה כי החולצות המודפסות נמצאות חביבות על קהלים רבים כבר שנים רבות. לשמחת הקהל הרחב, מדובר על טכנולוגיות הדפסה שהולכות ומתפתחות, ומאפשרות אפשרויות הדפסה שונות ומגוונות. לא רחוקים הימים בהם אפשרות ההדפסה היחידה הייתה על חולצות טריקו פשוטות, אך כיום גם מתאפשרת גם הדפסה על חולצת דרייפיט.

drifit_02 drifit_01 drifit_03

חולצות הדרייפיט – נעים מאד

מה מייחד את חולצות הדרייפיט? מדובר על חולצות שהרכבן הוא 100% פוליאסטר. ההרכב שלהן מאפשר לזיעה להתייבש ולהיספג יותר בקלות, וכך חשים בנוחות גם בימי הקיץ החמים בישראל, גם בעת פעילות גופנית, ואפילו כתוצאה מסידורים והתרוצצויות שכתצואה מהם מזיעים יותר. כך, אתם יכולים להנות כפליים: גם מחולצה עם הדפס לבחירתכם, וגם מהאפשרות להנות מנוחות אידיאלית עם נוכחות מזערית של הזיעה. כיתוב על חולצת דרייפיט אם כן, מאפשר לכם להנות מחולצות מודפסות מדליקות, שמעבר לנראות הנפלאה שלהן, מעניקות גם את האפשרות לחוש בנוח עם מזעור כמויות הזיעה.

drifit_04 drifit_06 drifit_05

הדפסים על חולצת דרייפיט – חולצה מדליקה ליום הגיבוש, ולא רק

הדפסת תמונה על חולצת דרייפיט היא רעיון מצוין לאירועים רבים, כשאחד מהם הוא יום הגיבוש של החברה שלכם. לעתים מדובר על ימי גיבוש בהם מבצעים משימות ועורכים פעילות אקטיבית, כזו שבה לעתים מזיעים יותר מהרגיל. עם החולצות המדוברות, תוכלו להעניק שי מדליק לעובדים שלכם המגלם בתוכו נראות מדליקה ונוחות ללא פשרות. כמו כן, מדובר על פתרון נפלא לאלו המבצעים פעילות גופנית דרך קבע, שכן חולצות מסוג זה מומלצות יותר מהסוגים השונים.

למה דווקא לבחור ב"פונגו"?

"פונגו" הינה חברה ותיקה העוסקת בהדפסה על חולצות לטובת אירועים שונים, מתנות ומזכרות. החברה מעניקה שירות רחב ובלתי מתפשר גם ללקוחות העסקיים וגם ללקוחות פרטיים. ההדפסות ב"פונגו" נעשות באיכות הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיות הדפסה מתקדמות שמבטיחות תוצרים לא פחות ממושלמים. כאמור, החברה מבצעת גם הדפסים על חולצת הדרייפיט. ההדפסים משתנים על פי בחירתכם ויכולים להיות כיתוב או תמונה. לכל מטרה ובכל אירוע, אתם מוזמנים לפנק ולהתפנק עם חולצות מודפסות נפלאות