• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסה על חולצות טריקו

מהחוג ועד אירוע המצווה – מדפיסים על חולצות הטריקו

הרצון להעניק ולרגש לעתים מביא אתכם לחשוב מחוץ לקופסא. האם חשיבה שכזו חיונית ונחוצה? לא תמיד! עם הדפסה על חולצת טריקו של "פונגו", כל שנדרש מכם הוא מינימום השקעה. מה אתם מקבלים? מקסימום תוצאה! לגדולים או לקטנים, לחגים או לאירועים, לחוגים או למשרדים – חולצות מודפסות של פונגו מסתכמות כהצלחה מסחררת המעלה חיוך בפניו של כל אחד שמקבל את החולצה.

t-shirt_02 t-shirt_03 t-shirt_01

הדפסה על חולצות טריקו – קלאסיקה שלא חולפת

בכל שנה מחדש ישנו ניסיון להדוף את החולצות המודפסות מפודיום המנצחים. האם זה מצליח? כלל לא. טרנדים עולים ויורדים, אך ההדפסות על חולצות הטריקו ממשיכות להיות המתנה הנבחרת שרבים בוחרים להעניק באינספור מסגרות. מה כוחן של החולצות? ראשית, החולצות משמשות גם ילדים, גם מבוגרים, גם גברים וגם נשים – כך שהן מדברות לכולם ללא יוצא מן הכלל. בנוסף, החולצה הופכת בשניות למתנה עם נימה אישית עם שירות של הקדשה על חולצת טריקו, כך שמגולם בה גם מימד אישי המייצר התרגשות.

t-shirt_05 t-shirt_06 t-shirt_04

חולצה במתנה לכל ילד בקייטנה!

מסגרות החינוך מוציאות את הילדים לחופשים ארוכים בחופשת הפסח וכמובן שבחופש הגדול. כך, לא מעטים הילדים שנקלטים אל מסגרות חדשות בדמות של קייטנה. אתם אלו המפעילים את הקייטנה ורוצים להעניק שי פתיחה מקסים לילדים? חולצות טריקו מעוצבות וממותגות בשם הקייטנה, התאריכים שלה ושמו של כל ילד, זמינות לכם דרך "פונגו". לא תאמינו איך ניתן לקנות את עולמם של הילדים באמצעות החולצות המודפסות, שנשארות להם כמזכרת והופכות עבורם למקור גאווה גדול.

מגבשים את העובדים – חולצות כולם לובשים

באירוע החברה ובימי הכייף והגיבוש שלכם, אתם מזניחים את לוחות הזמנים שלכם ושמים במרכז את העובדים שלכם. אז מסלול טיול זה נחמד, ארוחת צהריים משותפת היא מחווה חביבה – אך העובדים שלכם רוצים להרגיש שייכים ורוצים להרגיש חלק! אם החולצות המודפסות עובדות עד היום – כנראה שהן עובדות! העניקו לכל עובד שלכם חולצה מודפסת המשלבת את שמו, את שם בית העסק שלכם עם לוגו ותאריך האירוע. לא תאמינו מה כוחה של חולצה ואיך היא יכולה ללכד. חשבתם שתוכלו לגבש את העובדים שלכם עם הדפסת שם על חולצת טריקו?

עמדת מזכרות שונה ומרעננת באירוע המצווה

הילד היקר שלכם הגיע למצוות? הבת שלכם חוגגת בת מצווה עם החברות הכי טובות? לא תמיד צריך לצאת מהקופסא, זוכרים? היופי חבוי בדברים הקטנים, ולא תאמינו כמה קל יכול להיות לכם לרגש את הילדים שמגיעים לחגוג עם ילדכם! העניקו לכל הילדים המוזמנים חולצה במתנה שתשרת גם אתכם וגם אותם: המזכרת תהיה עדות לאירוע של הילד האהוב שלכם, ועבור הילדים – הם קיבלו מתנה נפלאה שהם הולכים להשוויץ בה! חותמים את האירוע עם מתנה לילדים בדמות הדפסת תמונה על חולצת טריקו.