• הדפסה על חולצות
  • דיזינגוף 98, ת"א 03-5273245

תפריט

הדפסה על חולצות אמריקאיות

החלום האמריקאי: הדפסה על החולצות האמריקאיות

לצד האהבה הרבה של בני הנוער לגלידה האמריקאית, הם מגלים חיבה רבה גם לחולצות האמריקאיות. אותה חולצה המוכרת לרבים שהפכה להיות אייקון אופנה בפני עצמו, מגיעה כעת אליכם דרך "פונגו" גם עם הדפסה איכותית לבחירתכם. השירות שלנו של הדפסה על חולצה אמריקאית מתאים לתנועות נוער, לטקסי סיום, למתנות אישיות ואפילו כחולצת סוף מסלול. אנחנו כאן כדי להגשים את חזון החולצה המודפסת שלכם!

baseball_t-shirt_02 baseball_t-shirt_01 baseball_t-shirt_03

הדפסת תמונה על חולצה אמריקאית או רק כיתוב– מה כדאי להדפיס?

לבחירתכם, אפשרות לשלב על החולצה גם כיתוב וגם תמונה, או כל אחד מהם בנפרד. השאלה הגדולה היא מה להדפיס ואנחנו כאן כדי להשיב לכם. הדפס של כיתוב מתאים לרוב לחולצות רשמיות יותר או לטקסים מטעם המסגרות החינוכיות המעוניינות בהקדשה חמה מלב אל לב. הדפסה של תמונה לעומת זאת מתאימה כמתנה אישית כמו מתנת יום הולדת או מתנת גיוס. הדפסה על חולצות חצי שרוול זמינה לכם דרכנו גם עם הדפסה של כיתוב וגם עם הדפסת תמונה.

חולצות מושלמות למסיבות הסיום בחטיבות ובתיכונים

עונת הקיץ כבר ממש עוד רגע כאן, ומלבד עומס החום והחופש הגדול מגיעות לכאן גם מסיבות הסיום. אחת המתנות הפופולאריות ביותר המוענקות במעמדים שכאלו היא חולצה מודפסת. חולצות אמריקאיות מודפסות הן כל מה שבני הנוער יכולים לבקש: חולצה אופנתית שעליה כיתוב אישי. תוכלו להדפיס על החולצות ברכה לבני הנוער, את השנה בה הם מסיימים, ציטוט משיר או אפילו בדיחה פרטית השייכת לשכבה.

שומרים על שיק גם בסוף המסלול

חולצת חצי שרוול עם הדפסה מוענקת במתנה גם כמתנת סוף מסלול או כמתנה במעמד סיום הטירונות. אחרי תקופה לא קלה בכלל של הסתגלות אל מסגרת חדשה, מגיעה לחיילים ולחיילות מתנה נפלאה ושימושית שהם יהיו גאים בה. הדפסת כיתוב על חולצה אמריקאית יכולה לכלול לבחירתכם את לוגו היחידה, החודש בו התחילה הטירונות והחודש בו היא הסתיימה, תמונה של כל הצוות או כל שילובים אחרים הנאים בעינייכם. הצוות שלנו כאן לשירותכם עם כל שאלה או התייעצות מקצועית.