תפריט

הדפסה על בגדי עבודה

מדפיסים על חולצות לצוות העובדים בכל החברות

את העסק שלכם הקמתם בעשר אצבעות, והחזון שתמיד פעם בלבכם התממש וכיום משתקף בפניכם כעסק משגשג. מי שמניע את העסק שלכם וממשיך להוביל אתכם להצלחות פעם אחר פעם הוא צוות העובדים שלכם. בכל פעם מחדש אתם חושבים איך לשפר את נראות העסק, איך להעלות חיוך על פני העובדים ואיך למתג את עצמכם כעסק מצליח. לנו, ב"פונגו", יש תשובה: הדפסה על בגדי עבודה. אנחנו נדפיס עבורכם כיתוב או תמונה לבחירתכם על בגדי העבודה של העובדים – לכל החברות ולכל הארגונים.

avoda_01 avoda_03 avoda_02

קוד לבוש אחיד לכל העובדים שלכם

אז למה חשוב בכלל לפנות אל נתיב כזה של הדפסה על מדי עבודה וליצור קוד לבוש אחיד לכל העובדים שלכם? האמת היא שאין סיבה אחת, אלא כמה סיבות. ראשית, קוד לבוש אחיד מייצר תחושה של אחדות, של ליכוד ושל משפחה בקרב כל העובדים שלכם. בגדי עבודה מעוצבים שכאלו קושרים את העובדים שלכם ומעוררים בהם את תחושת השייכות לעסק שלכם. בנוסף, הרי שקוד לבוש אחיד מייצר נראות אסתטית ורצינית יותר בפני הלקוחות שלכם, כך שכלפי חוץ אתם מצטיירים כרציניים ומקצועים.

ממתגים את העסק שלכם עם הדפסת לוגו על בגדי עבודה

מיתוג של העסק יכול להטיב עמכם המון ולמנף אתכם הכי גבוה שרק אפשר. מיתוג לא מתחיל ונגמר באלמנטים בודדים, אלא מדובר על עבודה נרחבת שיש עליכם לעשות. היכן מתחילים? כבר מבית – עם העובדים שלכם! תוכלו להדפיס על בגדי העבודה של העובדים שלכם את לוגו וסלוגן החברה שלכם, וכך להטמיע את המסרים השיווקיים שלכם בפני הבאים והשבים למפעל, לנמל או לארגון, וגם לחזק את תחושת השייכות של העובדים שלכם אל העסק שלכם. הדפסה על תלבושת לעבודה היא הדרך שלכם לחזק את המותג שלכם – בית העסק שלכם.

מכבדים את הלקוחות במרכזי השירות

כמו כן, לא אחת בגדי עבודה בעיצוב אישי משרתים את הנציגים בנקודות השירות הפרונטליות השונות. אם ביקרתם לאחרונה במרכזי השירות של החברות שנותנות שירותי תוכן לטלוויזיה, חברות הסלולאר או בחברות ממשלתיות, לבטח שמתם לב כי העובדים מגיעים אל העבודה עם חולצה אחידה וממותגת, המאפשרת ללקוחות לזהות מי מבין הנוכחים הינו איש שירות וכך לפנות אליו במידת הצורך. חולצות מודפסות לעבודה לא רק משפרות את חוויית השירות של הלקוחות, אלא גם חוסכות המון טרחה וזמן לעובדים שלכם עם השאלה הגדולה של מה ללבוש ליום העבודה הבא.

כיתוב או הדפסת תמונה לבחירתכם

אנחנו מזמינים אתכם לעצב את החולצה שתרצו על פי רצונכם בלבד. כל החולצות מודפסות אצלנו ברמות גימור גבוהות, כך שאתם משקיעים לטווח הארוך – גם עם החולצות עליהן כיתוב בלבד, וגם עם הדפסת תמונה על בגד עבודה. אל יום העבודה הבא יגיעו העובדים שלכם ממותגים עם חולצות חדשות!