תפריט

מה ההבדל בין סוגי הדפסות שונים

אין ספק שחולצה מודפסת בעיצוב אישי יכולה להוות מתנה מקורית במיוחד עבור כל אחד וכל אירוע. באמצעות הדפסת חולצות ניתן להוסיף למתנה שלכם נופך אישי ולכן יש קסם רב בעיצוב חולצה בעצמכם. אם אתם מחפשים מתנה ייחודית לכל מטרה ,הדפסת חולצות יכולה להוות פתרון מושלם עבורכם. עיצוב המתנה בעצמכם יגרום לכם רבה בתהליך הרכישה של המתנה ובכך טמון ההבדל המהותי בין קנייה פסיבית של מתנה רגילה ובין השתתפות אקטיווית שלכם בתהליך. הדפסת חולצות אינה תהליך מורכב במיוחד אך מוטב לחנות עם רעיון ממוקד.

אין לכם רעיון מקורי וקובץ פרטי שלכם ? אין מה לדאוג. בחנות המבצעת הדפסת חולצות קיימים מאגרים עצומים של הדפסות שונות בכל תחום, ולכן אם לא באתם עם קובץ שלכם המכיל רעיון, תמונה או ציור תוכלו לבחור מתוך המאגר העצום בחנות. במידה ושי ברשותכם רעיון תוכלו להביא אותו בכל דרך או לשלוח אותו במייל לחנות להדפיס אותו על כל חולצה שתבחרו. באמצעות צוות מקצועי הנמצא בחנות תוכלו להתאים את ההדפסים השונים לחולצה המתאימה, לבחור בצבעים מתאימים ולהגיע לתוצאות מרהיבות. אין ספק שתהליך עיצוב החולצה יגרום לכם הנאה גדולה והתחושה שאתם לוקחים חלק חשוב בעיצוב המתנה תעניק לכם סיפוק רב.

הדפסה ישירה_5 הדפסת ויניל_11 מבחר קיים_15

הדפסת חולצות – לבחור את הסוג המתאים

קיימים סוגים שונים של הדפסות אשר מהם תוכלו לבחור את הדרוש לכם. חנות איכותית המתמחה בשירותי הדפסה על חולצות תאפשר לכם לבחור בהדפסה המתאימה והצוות המקצועי ישמח לסייע לכם בתהליך הדפסה ישירה על חולצה או הדפסה דיגיטלית תאפשר לכם לעצב חולצה באמצעות כל קובץ או כיתוב על גבי חולצה בהירה או כהה. היתרון בהדפסה דיגיטלית הוא שניתן לבצע כל הדפסה ללא מסגרות וללא הגבלות, בהתאם כמובן לקובץ שהבאתם או להדפסה שבחרתם מתוך המאגר הגדול הנמצא בחנות. עוד יתרון גדול הטמון בהדפסה דיגיטלית הוא איכותה הגבוהה. מעבר לחדות הכיתוב או התמונה, הדפסה דיגיטלית הינה עמידה מאוד ויכולה להחזיק מעמד שנים רבות.

t-shirt_design_01 designed_t-shirt_01 on-the-spot_print_08

עוד סוגי הדפסה מיוחדת כוללים הדפסת פלוק/ויניל. הדפסה על חולצות באמצעות טכניקה זו כוללת שימוש בחומר מיוחד וניתן לבחור מתוך מגוון עצום של צבעים וגוונים. אומנם הדפסת פלוק מתאימה לחלק מההדפסות אך ניתן לבחור בצבעים מיוחדים ומקוריים הכוללים גוונים זרחניים, מוזהבים, מוכספים ועוד. אין ספק שתוכלו לעצב חולצות מקוריות ומרהיבות קם באמצעות טכניקה זו. כל סוגי ההדפסות עמידים בפני כביסות ובלאי וסביר להניח שיחזיקו שנים רבות בתנאים מתאימים.

on-the-spot_print_06 print_logo_02 כובעים_4

הדפסה על חולצות – גם בצורה מקוונת

אם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים, תוכלו לבצע גם הדפסה בצורה מקוונת. במידה ואתם רוצים לחסוך זמן יקר ולבצע את התהליך באופן מקוון, תוכלו לשלוח את הקובץ במייל, לבחור את החולצה המתאימה ולבחור את הצבעים והגודל, ולבוא לחנות האמורה על מנת לאסוף את ההזמנה המוכנה. בצורה זאת תבצעו את התהליך באופן יעיל ביותר ללא כל צורך בהמתנה.

אומנם הדפסה על חולצות אינה תהליך ארוך בכל מקרה, ולא תאלצו להמתין זמן רב בכל מקרה, אך אין ספק שלביצוע הזמנה אונליין יש יתרונות רבים, ולכן לשוב לדעת שגם אופציה זו עומדת לרשותכם.